Ultrazvukový Masážní Přístroj Proti Celulitidě Zhubněte Stroj

Original price was: Kč1770.Current price is: Kč885.

Sleva!

Ultrazvukový Masážní Přístroj Proti Celulitidě Zhubněte Stroj

Original price was: Kč1770.Current price is: Kč885.

Doprava zdarma pro všechny objednávky

Popis

Získejte rychle vytvarované tělo! Cítíte se dobře v kůži, ve které jste!

Tuk v oblasti břicha, pasu, paží, zad, boků a stehen je úporný. Zde přichází na řadu ultrazvukový přístroj na tvarování postavy! Jedná se o neinvazivní a bezbolestný přístroj, který pomocí tepla a zvukových vln spaluje tuk, redukuje celulitidu a zpevňuje ochablou kůži. Jedná se o působivý průlom v technologii nechirurgického odbourávání tuků!

Přístroj pracuje na základě 3 nejúčinnějších klinicky ověřených technologií: EMS (elektrická stimulace svalů), infračervené světlo a ultrazvuková kavitace. Tato pokročilá technologie pomáhá rozkládat tukové buňky a uvolňovat je prostřednictvím lymfatické drenáže. Mechanismus EMS stimuluje tělo pasivním pohybem pod mikroproudem. Více svalového pohybu zvyšuje rychlost metabolismu a odbourává více tuku. Celý proces zeštíhluje a tonizuje tělo a zajišťuje tak jeho tvarování.

Výhody používání ultrazvukového přístroje na hubnutí:

 • Spaluje tuk a formuje postavu
 • Snižuje hmotnost
 • Odstraňuje odolný tuk a celulitidu
 • Zpevňuje povislou a ochablou kůži
 • Zlepšuje strukturu pokožky
 • Odstraňuje jemné linky, vrásky a tmavé kruhy pod očima

Terapie EMS navíc zlepšuje metabolismus tím, že zlepšuje krevní oběh. Impulzuje motorické nervy, takže cílené svalové skupiny se musí pasivně cvičit, aby se roztáhly a stáhly. Zvyšuje svalovou sílu a vytrvalost. Proto se tato technologie hojně využívá při fyzikální terapii, fitness tréninku a omlazování krásy.

Nejlepší na tom je, že tuto proceduru můžete provádět v pohodlí svého domova! Jediné, co musíte udělat, je masírovat problémovou oblast přístrojem po dobu 10-30 minut po dobu 10-12 sezení, abyste dosáhli dlouhodobých výsledků. Je prokázáno, že se obvod pasu zmenší o 2-4 cm a tuková vrstva o 13 %. Tento multifunkční přístroj na hubnutí nabízí řešení, které funguje na většinu typů postavy a vyžaduje minimální úsilí.

KLÍČOVÉ VÝHODY:

✔️ ZHLÍŽENÍ A TÓNOVÁNÍ — Stroj spaluje tuky, napíná pokožku, obnovuje její elasticitu a aktivuje buňky k regulaci vnitřní sekrece a urychlení spotřeby tuků. Účinně odstraňuje tuk i z nepoddajných partií a dodává vám tónovaný vzhled.

✔️ ELIMINACE CELULITIDY — Vysokofrekvenční tepelné a zvukové vlny pronikají do pokožky, aby odstranily celulitidu a obnovily elasticitu pokožky.

✔️ POUŽITÍ NA CELÉ TĚLO — Ultrazvukový přístroj můžete použít na jakoukoli oblast těla s nadbytečným tukem – stehna, břicho, záda, nohy, paže, ramena, krk nebo hýždě. Lze jej použít i na menší oblasti, jako je brada a oblast kolem očí.

✔️ BEZPEČNÝ A BEZBOLESTIVÝ — Ultrazvuk se běžně používá pro mnoho diagnostických a terapeutických lékařských postupů. Během a po proceduře nebudete pociťovat žádnou bolest ani nepohodlí. Nanejvýš můžete pociťovat jemný hřejivý pocit, když se stroj pohybuje po kůži.

 

Poznámka: Obecně jsou výsledky zaznamenány po 2–5 souvislých relacích. V závislosti na typu vaší postavy budete možná potřebovat alespoň 6-12 sezení, abyste dosáhli požadovaných výsledků.

 

Balíček obsahuje:

1x Zařízení na hubnutí
4 x Kontaktní podložky EMS
1 x Olověný drát
1 x Napájecí adaptér
1 x Anglická uživatelská příručka

4.60
95%
respondentů by tuto službu doporučilo svým přátelům

Ratings Distribution

Reviewed by 5 customers
Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 1. O****e (ověřený kupující)

  Česká Republika


  Tento masážní přístroj používám 10 minut denně na různé části těla, včetně paží, břicha, krku a obličeje. Má mnoho funkcí a některé funkce můžete kombinovat dohromady. Líbí se mi, že není bezdrátový, protože bych nerada, aby se baterie vybíjela používáním. Perfektní zařízení!

 2. N****a (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Snadné použití. Sleduji videa na Youtube, jak jej používat efektivněji. Za pouhé 2 týdny jsem zhubla 5 kilo! Moje staré kalhoty mi opět sedí. Skvělý nákup!

 3. V*****n (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Holky, určitě byste to měly zkusit!!! Pro mě je to perfektní. Od první sekce vidím ŠOKUJÍCÍ výsledky. Už se těším, co bude za pár měsíců. DĚKUJI!!!

 4. A****a (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Masážní přístroj funguje skvěle. Líbí se mi, jak se snadno používá a držení masážního přístroje je velmi pohodlné. Líbí se mi také, že má více různých způsobů použití. Čím více se zvyšuje intenzita, tím lépe se cítím. Celkově tento výrobek vřele doporučuji.

 5. K***n (ověřený kupující)

  Česká Republika


  Rozdíl jsem zaznamenal po prvních dvou ošetřeních. Působí na celé mé tělo i obličej. Tohle skutečně funguje, jen musíte být důslední.