⏰Ut prodej končí 20.05. ⏰ 50% SLEVA + Doprava zdarma

Zásady Vracení Peněz

Po doručení zboží máte 30denní lhůtu na vrácení zboží.

Abyste mohli zboží vrátit, ujistěte se, že je ve stejném stavu, v jakém bylo doručeno, nepoužité, se všemi visačkami a v původním obalu. Nezbytnou podmínkou je originální účtenka nebo doklad o koupi.

Vrácení zboží zahájíte tak, že nás kontaktujete na adrese info@ortorex.cz. Vrácení by mělo být směřováno na tuto adresu: Plazy 138, 293 01 Plazy, Česko

Jakmile bude vaše žádost o vrácení zboží schválena, poskytneme vám přepravní štítek a poradíme vám, jak zboží zabalit a kam jej odeslat. Zboží vrácené bez předchozí komunikace s námi bude odmítnuto.

V případě dotazů týkajících se vrácení zboží se s námi spojte na adrese info@ortorex.cz.

Pokud se rozhodnete objednávku zrušit, ujistěte se, že tak učiníte do 24 hodin od jejího odeslání. Pošlete nám e-mail na adresu info@ortorex.cz a uveďte číslo své objednávky a důvod zrušení. Objednávky, které jsou již zpracovány nebo odeslány, nelze stornovat.

Poškození a obavy

Po obdržení objednávky ji vždy zkontrolujte. V případě jakýchkoli problémů, jako jsou vady, poškození nebo nesprávné zboží, nás neprodleně kontaktujte, abychom mohli problém řešit.

Výměny produktů

Nejefektivnějším způsobem výměny zboží je vrácení stávajícího zboží. Jakmile bude vaše vrácení potvrzeno, můžete zadat novou objednávku.

Proces vracení peněz

Po obdržení a kontrole vráceného zboží vás budeme informovat o stavu vrácení peněz. Pokud bude mít zelenou, refundace se projeví na vašem původním způsobu platby do 10 pracovních dnů. Počítejte s tím, že může dojít ke zpoždění při zpracování vrácení peněz vaší bankou nebo vydavatelem karty. Pokud od schválení vrácení peněz uplynulo více než 15 pracovních dnů, kontaktujte nás na adrese info@ortorex.cz.

Upozornění: Zboží vrácené bez předchozího oznámení nebude zpracováno.

Jessica
Jessica B.
Hrdina spokojenosti zákazníků
Máte dotazy?
Naše oceňovaná zákaznická podpora je tu pro vás
Pošlete nám e-mail: info@ortorex.cz

Zřeknutí se lékařské odpovědnosti


Zdravotní stav jednotlivců se liší a není zaručeno, že používání našich produktů bude 100% účinné pro každého.

Pokud se potýkáte s klinickým onemocněním nebo chronickou bolestí, obraťte se na svého lékaře, který vám poradí ohledně vašeho zdravotního stavu.

Jakýkoli produkt se slevou 20%
Platnost vaší slevy vyprší za:
0 0 0 0
0 0 0 0
0 0 0 0
0 0 0 0
0 0 0 0
0 0 0 0