Světelná Terapie Liftingová LED Maska Na Obličej

Original price was: Kč1272.Current price is: Kč848.

Sleva!

Světelná Terapie Liftingová LED Maska Na Obličej

Original price was: Kč1272.Current price is: Kč848.

Doprava zdarma pro všechny objednávky

Popis

Přineste své pleti nádherný, mladistvý jas

Vyzkoušejte revitalizační sílu obličejové LED masky Ortorex. Je navržena tak, aby bojovala proti známkám stárnutí a zlepšovala strukturu pleti. Naše maska vám poskytne ošetření na úrovni salonu!

Zlepšení stavu pokožky
Tato maska na lifting obličeje je vaším řešením pro čistší a zářivější pleť. Důsledné používání může postupně minimalizovat viditelnost jizev po akné a vést ke zdravější pleti.
Zvýšení elasticity
Naše obličejová LED světelná maska stimuluje zvýšenou tvorbu kolagenu. Ten hraje roli při redukci nedokonalostí pleti a vyhlazování jemných linek a vrásek.
Účinná péče o pleť
Ortorex liftingová maska na obličej zlepšuje pronikání pleťových krémů a sér a maximalizuje jejich účinky.
Různé režimy

Vyberte si ze 7 různých možností osvětlení a přizpůsobte si léčbu na míru. Každá funkce se zaměřuje na různé kožní problémy.

Pohodlný návrh

Tato LED maska je navržena se silikonovými gelovými polštářky. Během celého procesu nebudete pociťovat žádné nepříjemné pocity.

Snadné použití

Naši masku zapnete a vypnete a přepnete mezi barvami světla jediným tlačítkem. Díky tomu je používání přístroje bezproblémové a časově nenáročné.

4.75
95%
respondentů by tuto službu doporučilo svým přátelům

Ratings Distribution

Reviewed by 16 customers
Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 1. F*****r (ověřený kupující)

  Česká Republika

  LED maskou je zatím příjemný zážitek, i když má tendenci mi trochu sklouzávat z obličeje. Je trochu těžká na nošení. Po každém použití vidím, že hyperpigmentace mizí. Budu používat i nadále!

 2. L***y (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Tuto masku mohu vřele doporučit. Při pravidelném používání je moje pleť výrazně čistší a jasnější. Všimla jsem si, že když ji nepoužívám, tak se mi dělají pupínky. Masku naprosto miluji!

 3. O***e (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Maska je dobře sestavená a lehká. Je dobíjecí a na jedno nabití funguje dlouho. Používám ji už několik týdnů. Zatím je to dobré!

 4. M**a (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Musím říct, že mě tato maska nadchla. Svítí silně, ale uklidňuje a je příjemná na obličeji. K dispozici je 7 možností světla pro různé problémy pleti a můžete mezi nimi snadno přepínat pouhým stisknutím tlačítka

 5. S***e (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Pohodlná a uvolňující. Příjemný pocit při používání. Zatím jen pár použití, ale už se mi líbí. Nemůžu se dočkat, až uvidím rozdíl v mé pleti.

 6. L**a (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Tuto světelnou terapeutickou masku jsem použila zatím dvakrát. Zjistila jsem, že je velmi příjemná na nošení a vůbec není těžká. Velmi snadno se používá. Zatím má mé schválení!

 7. C***r (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Tuto LED masku používám již měsíc a moje pleť je fantastická. Maska je lehká na obličej, snadno se používá a neobtěžuje mě při domácích pracích. Rozhodně se vyplatí do ní investovat!

 8. J***s (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Tuto LED masku jsem začala používat teprve nedávno a už se stala oblíbenou součástí mé péče o pleť. Je to relaxační zážitek a ráda ji používám na konci dlouhého dne.

 9. E****a (ověřený kupující)

  Česká Republika

  I když jsem tuto masku začala používat teprve nedávno, už teď jsem si jistá, že je to kvalitní výrobek. Snadno se používá a pěkně se drží. Těším se na výsledky!

 10. J***y (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Tohle je nejlepší kosmetický nákup, který jsem za poslední roky udělala. Tato světelná terapie dělá s mou pletí zázraky. Vypadá teď vypnutější, hladší a mnohem jasnější. Doporučila bych ji každému!