Dámské Ortopedické Korekční Sandály

Original price was: Kč1133.Current price is: Kč755.

Sleva!

Dámské Ortopedické Korekční Sandály

Original price was: Kč1133.Current price is: Kč755.

Doprava zdarma pro všechny objednávky

Popis

Nedovolte, aby vás bolest nohou odradila od pobytu v přírodě! Dopřejte svým nohám pohodlí, které si zaslouží!

Ortopedické korekční sandály ORTOREX™ nabízejí vynikající elegantní design a pohodlnou podporu. Jsou speciálně vyvinuty, aby zachovaly vaše nohy v pohodlí a ve zdravém bezpečí. Nemusíte si vybírat mezi stylovými nebo podpůrnými sandály – můžete mít obojí!

Naše ortopedické sandály správné držení těla a eliminují svalové dysbalance posunutím šikmých prstů zpět do původní polohy. Zlepšuje vyrovnání chodidel a nohou, usnadňuje chůzi a pomáhá zmírnit stres na patě, břiše, kolenech, kyčlích a zádech.

Korekční Sandály ORTOREX™ vám pomohou vyhnout se bolestem nohou a chránit vaše nohy před širokou škálou dalších komplikací, jako je špatné držení těla při chůzi, plantární fasciitida, ploché nohy, hrboly, artritida, spadlé klenby, trhání šlach, zarůstání nehtů a tlak na paty.

Polstrovaná stélka poskytuje pohodlí a podporu po celý den chůze a zároveň umožňuje nohám dýchat. Měkká vnitřní podšívka bez švů eliminuje tlakové body a tření o pokožku, nabízí uvolněné, pohodlné nošení a odolné nošení. Popruh je plně nastavitelný a nízký podpatek přidává trochu na výšce.

KLÍČOVÉ VÝHODY:

✔️ SNÍŽENÍ BOLESTI CHODIDLA —  Odstraňte bolest chodidla a paty způsobenou plochou chodidla, špatné držení těla při chůzi a plantární fasciitida.

✔️ BOJ S KOMPLIKACEMI NOHY — Korekční sandály ORTOREX™ pomáhají předcházet mnoha problémům s chodidly, jako je špatné držení těla při chůzi, chodidla. fasciitida, ploché nohy, vbočené palce, artritida, pokleslé klenby, trhání šlach, zarůstání nehtů a tlak na paty.

✔️ VYCHLUJTE SE NÁVRH PODPORY — Rozložte tělo zatěžujte rovnoměrně prsty, klenbu a bříška chodidel.

✔️ NABÍDKAKOMFORTNÍ SITUACE — Prémiová ortotická vložka s anatomickou podporou a ergonomickým polstrováním. Pohodlně obepne vaše nohy, ať jste kdekoli.

4.60
95%
respondentů by tuto službu doporučilo svým přátelům

Ratings Distribution

Reviewed by 5 customers
Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 1. C*******e (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Roztomilé a pohodlné. Dodání trvalo téměř týden.

 2. C****e (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Nosím je hodně! Podrží mi nohy tak dobře, že je můžu nosit celý den, aniž by mě bolely nohy. Jsou velmi pohodlné. Miluji tyto sandály

 3. H***n (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Velmi pohodlné nošení. Pomáhají mým nohám a vypadají dobře. Děkuji.

 4. A****n (ověřený kupující)

  Česká Republika


  Mám chronické bolesti nohou, ale tyto sandály mi pomáhají pohybovat se volně a bez bolesti. Samozřejmě vypadají jako průměrná ortopedická obuv, ale jsou pohodlné a roztomilé. Určitě si koupím další pár, až se tyto opotřebují

 5. E*****e (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Nedávno mi byla diagnostikována plantární fasciitida a tyto sandály mi poskytují potřebnou oporu, protože jsem celý den na nohou. Rozhodně zmírňují tlak a bolest po celý dlouhý den na nohou. Tuto značku vřele doporučuji.