Dámské Ortopedické Sandály Pro Korekci Podpatků

Original price was: Kč1103.Current price is: Kč735.

Sleva!

Dámské Ortopedické Sandály Pro Korekci Podpatků

Original price was: Kč1103.Current price is: Kč735.

Doprava zdarma pro všechny objednávky

Popis

Už žádná dráždivá bolest a nepohodlí vbočeného palce! Zmírněte bolest bez operace a užívejte si dlouhé procházky!

Ortopedické sandály ORTOREX™ pro korekci vbočeného palce mají stylový design s kroužkem na noze. Unikátní konstrukce palce účinně zmírňuje bolest vbočeného palce, zlepšuje držení nohy a posouvá šikmou prstní kost zpět do přirozené polohy. Jsou speciálně navrženy tak, aby vaše nohy byly pohodlné, zdravé a bezpečné.

Naše sandály na vbočený palec pomáhají znovu srovnat kosterní systém pro nápravu držení těla. Slabá nerovnováha může vést k bolestem kolen, kyčlí a dalších svalů vašeho těla. Ortopedické sandály ORTOREX™ pomáhají předcházet nerovnováze kyčlí a svalů, podkolenním a vbočeným nohám a dalším budoucím komplikacím s prsty.

Konstrukce našich sandálů zajišťuje rovnoměrné rozložení vaší hmotnosti na prsty, klenbu a plosku nohy. Jednou z nejinovativnějších technik použitých v tomto páru sandálů je podrážka z nanopěny – nové generace paměťové podrážky, která se promění tak, aby se přizpůsobila a pohodlně objala vaše nohy, ať už jdete kamkoli.

Ortopedické sandály ORTOREX™ pro korekci vbočeného palce jsou ideální pro ženy trpící vbočenými palci, plochou nohou, špatným držením těla při chůzi a plantární fascitidou. Dokonalá kombinace korektoru prstů na nohou s žabkovými sandály na klínku vám umožní stylově skrýt vaše vbočené palce. Navíc pomáhá předcházet překrývání prstů a špatnému postavení vbočeného palce.

KLÍČOVÉ VÝHODY:

✔️ POSKYTUJÍ ÚLEVU BOLESTI — Bunionové sandály ORTOREX™ pomáhají eliminovat bolest způsobenou vbočenými chlopněmi, plochými nohami, špatným držením těla při chůzi a plantární fasciitidou .

✔️ SE MŮŽE POCHLUBIT KONSTRUKCÍ PROTI ODÍRÁNÍ — Speciální pásek na palci ulevuje od bolesti vbočených uzlů, pomáhá je korigovat a přerovnávat a zabraňuje jejich tvorbě.

✔️ PODPORUJTE KOREKCI POLOHY — Posuňte šikmý palec zpět do jeho přirozené polohy a zároveň upravte kosterní systém pro korekci držení těla. Design sandálů zabraňuje dysbalanci kyčlí a svalů a opravuje kolena a bowling.

✔️ NABÍZÍ MNOHO POTŘEBNOU PODPORU — Ortopedické sandály ORTOREX™ rovnoměrně rozloží váhu mezi prsty a klenbu a bříška chodidel, díky čemuž se budou cítit pohodlněji a stabilněji.

✔️ SUPER KOMFORTNÍ — Naše sandály poskytují maximální pohodlí, i když je nosíte celý den; nebudou vás bolet nohy, prsty ani kotníky. Sandály jsou vyrobeny ze 100% PU kůže a jsou považovány za veganské.

PRŮVODCE VELIKOSTMI:

Poznámka: Velikost obuvi je uvedena v americkém rozsahu velikostí.

4.40
95%
respondentů by tuto službu doporučilo svým přátelům

Ratings Distribution

Reviewed by 10 customers
Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 1. H***r (ověřený kupující)

  Česká Republika


  Tyto sandály jsou rozhodně investicí!

 2. E***a (ověřený kupující)

  Česká Republika


  Líbí se mi barva a styl, ale bohužel jsem si objednala špatnou velikost.. Musím si ji znovu objednat.

 3. N***a (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Vynikající!

 4. M***m (ověřený kupující)

  Česká Republika


  Boty jsou velmi pohodlné a elegantní. Děkuji

 5. E****e (ověřený kupující)

  Česká Republika


  Ideální pro aktivní lidi, jako jsem já. Podrží mi nohy jako žádné jiné a jsou skvělé na každodenní nošení.

 6. E****e (ověřený kupující)

  Česká Republika


  Perfektní boty za ty peníze!

 7. I***a (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Sandály jsou pohodlné. Umožňují volný pohyb, neodírají se, a to ani při prvním použití. Boule na chodidle se dokonale uzavírá

 8. D***T (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Zboží odpovídá popisu, rychlé dodání, moc děkuji!

 9. F***r (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Tak pohodlné!

 10. F***p (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Objednal jsem si je v černé barvě. Střih, pohodlí, styl… už jsem zmínila pohodlí. Jak se mohou boty, které vypadají tak skvěle, cítit tak dobře. MILUJU JE!