Zvlhčovač Vzduchu Přenosný Nabíjecí Zvlhčovač Vzduchu

Original price was: Kč1660.Current price is: Kč829.

Sleva!

Zvlhčovač Vzduchu Přenosný Nabíjecí Zvlhčovač Vzduchu

Original price was: Kč1660.Current price is: Kč829.

Doprava zdarma pro všechny objednávky

Popis

Osvěžte si vzduch, zvyšte svou energetickou hladinu a udržujte svůj domov zdravý!

Zvlhčovač vzduchu ORTOREX™ usnadňuje čistý vzduch lidem, kteří se obávají o kvalitu vzduchu ve svých domovech. Toto kompaktní zařízení o objemu 750 ml podporuje zdravé a snadné dýchání optimálním zvlhčováním a ionizací vzduchu kolem vás. Zařazení našeho zvlhčovače do každodenního života má nespočet výhod pro vaše zdraví:

 • zmírňuje příznaky alergií
 • Předchází příznakům nachlazení a chřipky
 • Ničí bakterie a viry
 • Odstraňuje dráždivé stavy, jako je ucpání a zánět dutin
 • Odstraňuje nepříjemné pachy
 • Zvyšuje soustředění a zlepšuje náladu
 • dodává pocit energie a svěžesti
 • Pomáhá při problémech se spánkem

Jednou z dalších výhod stálého používání zvlhčovače vzduchu ORTOREX™ je jeho účinnost při řešení suché pokožky, nosu, rtů a krku. Zlepšením vlhkosti prostředí, ve kterém se nacházíme, způsobíme, že vzduch bude pro tělo méně agresivní. Je dokonalým doplňkem vašeho kosmetického režimu a může vám pomoci vyživit a zvlhčit vaši pokožku.

Zvlhčovač vzduchu ORTOREX™ je dodáván ve 4 pěkných barvách a má barevné noční LED světlo, které je super na pohled. Difuzér vytváří chladnou mlhu a zároveň odstraňuje nepříjemné pachy a vůně a dodává jim příjemnou vůni. Citlivé dotykové tlačítko vám pomůže snadno měnit pracovní režimy zvlhčovače. Můžete si užívat nepřetržitý nebo přerušovaný režim rozprašování nastavením podle svých preferencí. Přístroj se automaticky vypne při nízké hladině vody a je vybaven automatickým 5hodinovým provozem pro režim nepřetržitého rozprašování a 7hodinovým provozem pro režim přerušovaného rozprašování. Díky přenosné a lehké konstrukci je ideální pro použití v kanceláři, domácnosti nebo autě. Užijte si nepřetržitou hydrataci, ať jste kdekoli!

KLÍČOVÉ VÝHODY:

✔️ ÚČINNĚ ČISTÍ VZDUCHDíky nejnovější ultrazvukové technologii nanomlhy přístroj účinně zvlhčuje a ionizuje vzduch. Bylo prokázáno, že zmírňuje příznaky spojené s nachlazením, chřipkou a virózami. Doporučuje se také k léčbě suchosti pokožky, nosu, rtů a krku.

✔️ NABÍZÍ 2 REŽIMY MLHY – Vychutnejte si režim nepřetržitého nebo přerušovaného rozprašování nastavením podle svých preferencí.

✔️ SNADNÉ POUŽÍVÁNÍ – Naplňte nádržku zvlhčovače o objemu 750 ml vodou a stiskněte ovládací tlačítko.

✔️ PŘENOSNÝ A LEHKÝ – Kompaktní design z něj dělá ideální pomůcku, kterou si můžete sbalit a vzít kamkoli s sebou.

✔️ VYTVOŘÍ VZDUCHOVÉ SVĚTLO – Dodává se v chladných atmosférických barvách, které uklidní vaši mysl, tělo i ducha. Měkké světlo je pro vás ideální i v případě, že dáváte přednost slabému světlu, když spíte.

✔️ 2000mAh BATERIE A NAPÁJENÍ Z USB – Pro větší pohodlí ji lze nabíjet pomocí kabelu USB. Plné nabití baterie o kapacitě 2000 mAh trvá 3,5 hodiny.

✔️ BEZHLUČNÝ – Hladina hluku je snížena pro tiché zvlhčování, takže vás nebude rušit v posteli, při práci ani při studiu.

4.50
95%
respondentů by tuto službu doporučilo svým přátelům

Ratings Distribution

Reviewed by 6 customers
Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 1. G***s (ověřený kupující)

  Česká Republika


  Tohle je geniální věc. Potřebuje trochu nabít vodou v nádrži, než začne fungovat. Objednám další. Výborný zvlhčovač vzduchu!

 2. E***a (ověřený kupující)

  Česká Republika


  Vynikající zvlhčovač vzduchu!! Funguje dobře, moje rodina ho miluje. Vypadá také opravdu pěkně. Děkuji!

 3. P***r (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Skvělé!!

 4. I***o (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Vše odpovídá popisu, přišlo rychle.

 5. A***e (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Potřebovala jsem malý zvlhčovač vzduchu do ložnice. Tento má ideální velikost pro malou místnost nebo kancelář. Nevydává téměř žádný hluk a světlo v horní části je volitelné, takže je tichý a tmavý, takže je ideální pro spánek. Běží celou noc, a když je prázdný, sám se vypne, takže se o něj nemusím starat. Super snadné použití.

 6. E***s (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Mám dehydratovanou pleť a slyšela jsem, že by mi mohl pomoci zvlhčovač vzduchu. Hned první noc jsem na své pleti zaznamenala rozdíl a přesvědčila se, že jsem se rozhodla správně. Zvlhčovač jsem měla hned vedle hlavy na stojanu u postele. Funguje přes noc i ráno, protože pracuji z domova. Rozhodně doporučuji