Zvlhčovač Vzduchu

Original price was: Kč1073.Current price is: Kč715.

Sleva!

Zvlhčovač Vzduchu

Original price was: Kč1073.Current price is: Kč715.

Doprava zdarma pro všechny objednávky

Popis

Získejte více energie, pociťujte klid a odpočinek se zvlhčovačem a čističkou vzduchu Ortorex v jednom!

Ultrazvukový zvlhčovač a čistička vzduchu ORTOREX™ usnadňuje čištění vzduchu lidem, kteří se obávají o kvalitu vzduchu ve svých domovech. Toto kompaktní zařízení podporuje zdravé a snadné dýchání tím, že optimální zvlhčování a ionizaci vzduchu kolem vás. Začlenění zvlhčovače do vašeho každodenního života má nespočet výhod pro vaše zdraví.

Náš zvlhčovač pomáhá zmírnit příznaky alergie, předcházet příznakům nachlazení a chřipky, zabíjet bakterie a viry a eliminovat dráždivé stavy, jako je ucpání a sinusitida. Tím, že zvyšuje vlhkost vzduchu, toto zařízení také pomáhá zvýšit pozornost, zlepšit náladu a budete se cítit energičtí a svěží.

Jednou z dalších výhod neustálého používání zvlhčovače ORTOREX™ je jeho účinnost při řešení suché pokožky, nosu, rtů a krku. Tím, že zlepšíme vlhkost prostředí, ve kterém se nacházíme, snížíme agresivitu vzduchu pro tělo. Je dokonalým doplňkem vašeho kosmetického režimu a může vám pomoci vyživovat a hydratovat pokožku.

Čistička vzduchu ORTOREX™ přichází v jednoduchém, elegantním tříbarevném designu, který je cool na pohled a má teplé a romantické světlo. Difuzér vytváří chladnou mlhu a přitom odstraňuje nepříjemné pachy a pachy a dodává příjemné aroma. Citlivé dotykové tlačítko vám pomůže rychle změnit pracovní režimy zvlhčovače. Můžete si užít režim nepřetržitého nebo přerušovaného stříkání, když jej upravíte podle svých preferencí. Zařízení se automaticky vypne, když je hladina vody nízká, a nabízí automatické 4hodinové vypnutí pro režim nepřetržitého postřiku a 6hodinové vypnutí pro režim přerušovaného postřiku. Jeho přenosný a lehký design je ideální pro použití v kanceláři, domácnosti nebo autě. It se navíc nabíjí pomocí USB kabelu, takže si můžete užívat nepřetržité hydratace, ať jste kdekoli!

HLAVNÍ VÝHODY:

✔️ ÚČINNĚ ČISTÍ VZDUCH — S nejnovější technologií ultrazvukové nano mlhy zařízení účinně zvlhčuje a ionizuje vzduch. Bylo prokázáno, že zmírňuje příznaky spojené s nachlazením, chřipkou a virózami. Doporučuje se také k léčbě suchosti kůže, nosu, rtů a krku.

✔️ FUNKCE 2 REŽIMY MLHY — Užijte si režim nepřetržitého nebo přerušovaného postřiku jeho úpravou podle vašich preferencí.

✔️ VYTVÁŘÍ OKAMŽITÉ SVĚTLO — Dodává se v chladných atmosférických barvách, které zklidní vaši mysl, tělo i ducha. Měkké světlo je také ideální pro vás, pokud dáváte přednost slabému světlu, když spíte.

✔️ SNADNÉ POUŽITÍ — Stačí naplnit 300ml nádrž zvlhčovače vodou a připojit ji k USB kabelu a stiskněte ovládací tlačítko.

✔️ PŘENOSNÝ A LEHKÝ – Kompaktní design z něj dělá perfektní přístroj, který lze sbalit a vzít s sebou ty kdekoliv.

✔️ TICHÝ PROVOZ — Hladina hluku je snížena pro tiché zvlhčování, takže nebude rušit vaši postel, pracovní nebo studijní čas.

VELIKOST PRODUKTU:

4.60
95%
respondentů by tuto službu doporučilo svým přátelům

Ratings Distribution

Reviewed by 5 customers
Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 1. E***y (ověřený kupující)

  Česká Republika


  Úžasné ticho! Když funguje, vůbec si jeho přítomnosti nevšimnete. Je tak tichý! Nebyl slyšet žádný náhlý zvuk vody. Po celou dobu bylo ticho. Vřele doporučuji!!!

 2. F***a (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Dobré osobní zařízení, nečekejte, že zvlhčí celou místnost, ale pokud je blízko vašeho obličeje, funguje perfektně.

 3. I***n (ověřený kupující)

  Česká Republika


  Mám alergii a v noci potřebuji ke spánku trochu vlhkosti. Takže si před spaním pustím svůj malý difuzér a můžu hned usnout. Dokonce i když se dívám na televizi a cítím se ucpaná, je tak přenosný, že ho mohu přenést, kam chci, a použít ho pro okamžité pohodlí. Skvělá koupě, doporučila bych ho každému.

 4. D***d (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Přál bych si, aby byl trochu větší, ale dělá to, co potřebuje, bez problémů a jsem s ním spokojený. Světla jsou také roztomilá.

 5. J***a (ověřený kupující)

  Česká Republika


  Perfektně se hodí na můj noční stolek. Zapínám ho, když jsem v posteli. Když voda dojde, automaticky se zastaví. Stačí mi to na celou noc spánku. Na mlze jsou 2 nastavení. Ráda si ho měním.