Laserové Plazmové Pero Pro Odstranění Pih, Kožních Znamének, Skvrn, Krtků A Tetování

750

Sleva!

Laserové Plazmové Pero Pro Odstranění Pih, Kožních Znamének, Skvrn, Krtků A Tetování

750

Doprava zdarma pro všechny objednávky

Popis

Už se nebudete muset obávat svých nedokonalostí! Zbavte se znamének, pih, kožních znamének a tetování během jediného sezení!

Laserové plazmové pero je klinicky ověřený mikrojehličkový přístroj na odstraňování tetování, pih, znamének, kožních znamének a stařeckých skvrn. Technologie elektrické iontové karbonizace laserového plazmového pera umožňuje okamžité odstranění skvrn na pokožce bez poškození ostatních tkání v okolí. Stimuluje regeneraci buněk, bezpečně a bez krvácení odstraňuje tmavé skvrny a pigmentaci kůže.

Laserové plazmové pero je skvělé pro domácí použití a má 9 stupňů intenzity pro různá ošetření kůže: nižší stupně se používají na skvrny a pihy, zatímco silnější stupně na znaménka a kožní značky. Můžete začít od nejnižší úrovně a pak postupně nastavit laserové pero na vhodnou úroveň. Na LED displeji se zobrazuje pracovní intenzita a úroveň nabití baterie, což vám pomůže zařízení včas sledovat. Pro vaše plné pohodlí je dodáváno s různými velikostmi jehel, které se přizpůsobí jakémukoli typu místa na kůži. Další výhodou přístroje je, že se dobíjí pomocí USB portu a na jedno nabití pracuje více než 5 hodin.

Laserové plazmové pero je stále oblíbenější v osobní domácí péči o pleť i v kosmetických salonech. Ukázalo se, že je mnohem účinnější, bezpečnější a pohodlnější než zastaralé laserové terapie. Používejte novou generaci technologie laserového plazmového pera a užívejte si ohromující výsledky, které přináší.

✔️ MULTIFUNKČNÍ – Sami si snadno odstraníte mateřská znaménka, pihy, tetování a kožní značky.

✔️ BEZPEČNÉ A HYGIENICKÉ – Po ošetření nezůstává žádné krvácení ani jizvy.

✔️ SNADNÉ POUŽITÍ – Zapněte přístroj, nastavte úroveň intenzity a přiložte jehlu pera směrem k místu, se kterým chcete operovat.

✔️ PŘENOSNÝ A DOSTUPNÝ – Je navržen pro domácí použití a je mnohem ekonomičtější než návštěva kosmetického salonu nebo dermatologa.

VAROVÁNÍ: Podle odborníků vás může mít určitý typ mateřských znamének vyšší riziko vzniku melanomu. Poraďte se prosím se svým lékařem, který vám poskytne individuální lékařské poradenství.

3.80
95%
respondentů by tuto službu doporučilo svým přátelům

Ratings Distribution

Reviewed by 5 customers
Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 1. P****a (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Snadno se používá a určitě funguje na kožní značky. Výsledky jsou rychlé. Koupila bych ho znovu jako dárek.

 2. J****r (ověřený kupující)

  Česká Republika


  To je ideální pro malé kožní značky na krku, v podpaží nebo na jiných místech. Rychlé, snadné použití a velmi malé nepohodlí.

 3. R****y (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Doporučuji zakoupit ludacan na znecitlivění oblasti a začít s nižším nastavením. Pocit jako po spálení od slunce. Doporučuji!

 4. B***y (ověřený kupující)

  Česká Republika


  Mám hodně pih a stařeckých skvrn. Tento přístroj mi opravdu umožnil tmavé skvrny vyblednout a odstranit. Jeho použití je velmi snadné! A je mnohem levnější než návštěva dermatologa. Vřele doporučuji pro hodnotu peněz a pohodlí.

 5. P***v (ověřený kupující)

  Česká Republika

  No, rozhodně mohu říci, že tato věc funguje!