Nefritový Masážní Váleček na Obličej a Nástroj Pro Zvedání Gua Sha

Original price was: Kč975.Current price is: Kč649.

Sleva!

Nefritový Masážní Váleček na Obličej a Nástroj Pro Zvedání Gua Sha

Original price was: Kč975.Current price is: Kč649.

Doprava zdarma pro všechny objednávky

Popis

Ať už si vyberete masáž nebo obličej, Nefritový Váleček na Obličej a Nástroj Gua Sha jsou nutností!

Nefritový Váleček na Obličej je masážní nástroj, který zlepšuje krevní oběh a vitalitu a pomáhá osvěžit vaši pleť a rozjasnit ji. Akt válení jadeitu je hluboce uklidňující a shovívavý, pomáhá snižovat napětí v obličeji a vede k pocitu uvolnění. Byl to rituál krásy od starověku v Číně. Fyzicky pomáhá zpevnit vzhled pokožky pomocí jemné masáže. Pomáhá také podporovat lymfatickou drenáž, což zase redukuje výskyt otoků, vrásek a zlepšuje tón pleti.

Výhody používání Nefritového Válečku:

 • Snižuje výskyt drobných vrásek a výrazových linek
 • Zlepšuje absorpci produktu pro maximální přínos
 • Tonizuje a zpevňuje vzhled pleti
 • Snižuje otoky a zlepšuje elasticitu pokožky
 • Chladí a zklidňuje vzhled vaší pokožky
 • Snižuje stres

Válec vám pomůže získat o něco více z vašich produktů, zatímco si budete užívat relaxační masáž. Po očištění a tonizaci jednoduše naneste své oblíbené obličejové sérum nebo olej a poté otáčejte nástrojem směrem nahoru. S každou rolkou se vaše produkty propracují hlouběji do vaší pokožky, což vám pomůže získat jejich plné výhody. Váleček lze vychladit v lednici, aby se zlepšily jeho protizánětlivé a zklidňující účinky. Tímto způsobem podporuje oběh a přirozenou tvorbu kolagenu, odvádí překrvené lymfatické uzliny a zbavuje tělo toxinů. Pravidelné používání tohoto masážního nástroje může pomoci snížit vzhled otoků, protože ochlazuje a zklidňuje pokožku.

Jak používat Nefritový Váleček:

1) Oči: Použijte menší konec válečku na pokožku kolem očí. Začněte umístěním válečku na vnitřní koutek pod okem. Rolujte směrem ven k uchu. Opakujte 5krát a poté opakujte na druhou stranu.

2) Čelo: Začněte jemným položením nefritového válečku na střed čela blízko linie vlasů. Rolujte směrem dolů k uchu, dokud nedosáhnete spánku. Opakujte 5krát a poté opakujte na druhou stranu.

3) Obličej: Rolujte lícní kosti, rty a bradu pomocí stejné základní metody jako čelo a oči. Začněte ve středu obličeje (vedle nosu, ve středu horního rtu nebo uprostřed brady) a rolujte směrem ven k uším. Opakujte 5krát na každou stranu.

4) Použití s jinými produkty: Před použitím válečku očistěte pokožku čisticím prostředkem. Naneste svůj oblíbený obličejový olej nebo sérum a poté použijte váleček, jak je popsáno výše. Masáž pomůže produktům lépe proniknout do vaší pokožky.

Nástroj Gua Sha je masážní nástroj obličeje určený k uvolnění obličejových svalů, posílení krevního oběhu a podpoře lymfatické drenáže k zlepšit elasticitu pleti a redukovat výskyt jemných linek. Zlepšuje rituály krásy tím, že podporujezvednutí a vyhlazení pokožky a po použití zanechá obličej zvednutý a zářivý. Obličejová Gua Sha je starodávná léčebná technika v rámci tradiční čínské medicíny, která viditelně omlazuje pokožku jemnými škrábacími pohyby pomocí plochého nefritového kamene na kůži. Jemným tlakem nástroj pomáhá uvolňovat napětí a napomáhá vstřebávání produktů péče o pleť na povrchu pokožky.

Výhody ošetření obličeje Gua Sha:

 • Zlepšuje celkové zdraví a zářivost pleti
 • Snižuje výskyt jemných linek a vrásek
 • Uvolňuje napětí a napětí obličeje a čelistí
 • Zvedá a konturuje obličej
 • Zvyšuje tok kyslíku a životně důležitých živin do pokožky
 • Zlepšuje elasticitu pokožky
 • Pomocníci při meditaci a reflexi

Po přípravě pokožky tonikem nebo olejem proveďte rituál Gua Sha. Je vhodný pro všechny typy pleti včetně suché, zralé, citlivé, smíšené a normální pleti se sklonem k vadám. Jedinečný „křídlový“ tvar nástroje obsahuje tři odlišné okraje pro různé masážní techniky: vně zahnutý okraj pomáhá vytvarovat a snížit výskyt otoků v oblastech, jako je linie čelisti a lícní kosti, dovnitř zahnutý okraj obepíná váš přirozený tvar obličeje a podporuje lymfatickou drenáž a vroubkovaný okraj poskytuje jemný tlak a masáž. Při důsledném používání obličeje Gua Sha vytváří výraznou a dlouhodobou proměnu pleti a celkový pocit wellness.

Jak používat Nástroj Gua Sha:

1) Připravte si obličej čisticím prostředkem, který smyje denní (nebo noční) nečistoty a bakterie.

2) Poté si na obličej naneste svůj oblíbený pleťový olej nebo hydratační krém. Chcete něco s výdrží, aby vaše Gua Sha klouzala po kůži.

3) Vezměte si nástroj na obličej a začněte u kořene krku a lehkým škrábáním se propracujte až k linii čelisti.

4) Seškrábněte nahoru, směrem k čelu, přes čelist, bradu a ústa.

5) Seškrábněte si šeky a zatlačte pod oči a přes obočí.

6) Dokončete další škrábání směrem nahoru na čele až k linii vlasů.

KDY POUŽÍVÁTE VÁLEČEK NEBO GUAŠU?

Válcování obličeje doporučujeme především pro tyto účely:

 • Snížení otoků
 • Aplikace produktu (séra, oleje, hydratační krém)
 • Vyhlazení pleti

Gua Sha doporučujeme pro tyto hlavní účely:

 • Manuální lymfodrenáž
 • Uvolnění napětí obličeje a čelistí
 • Lifting a konturování pleti

* Mírné odchylky v barvě kamene jsou způsobeny jedinečným přírodním charakterem tohoto produktu. Nástroje jsou vyrobeny s vylepšeným hardwarem a vyšší kvalitou eticky těžených kamenů, aby obstály ve zkouškách času a používání.

5.00
95%
respondentů by tuto službu doporučilo svým přátelům

Ratings Distribution

Reviewed by 6 customers
Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 1. P***e (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Vše přišlo včas. Děkuji!!

 2. L***n (ověřený kupující)

  Česká Republika

  5 hvězdiček!!!

 3. S***a (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Super!

 4. N***l (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Milujte produkty!

 5. E***a (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Používám to každé ráno! Snadno se používá, hladce se roztírá po obličeji. Nástroje uchovávám v ledničce a používám je ráno, aby pomohly redukovat případné váčky pod očima. Působí skvěle a zdá se být docela robustní.

 6. E***v (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Koupila jsem si tento produkt, protože má pomáhat při konturování lícních kostí, čelistí a podobně. Mohu říct, že rozhodně funguje! Udělala jsem si ho na jedné straně a porovnala s druhou a rozdíl je naprosto vidět! Rozhodně doporučuji.