Gelový Polštář na Sedadlo pro Zmírnění Tlaku

Original price was: Kč1620.Current price is: Kč809.

Sleva!

Gelový Polštář na Sedadlo pro Zmírnění Tlaku

Original price was: Kč1620.Current price is: Kč809.

Doprava zdarma pro všechny objednávky

Popis

Dejte sbohem bolestem dolní části zad a pociťte úlevu s Podsedákem Ortorex!

Ergonomicky navržený Gelový Sedák poskytuje maximální podporu a vyšší pohodlí a zároveň snižuje tlak na kostrč a ocasní kost , který dokáže zmírnit bolesti dolní části zad a pomůže s většinou bolestí při sezení způsobených ischiasem, výhřezy plotének, poraněním ocasní kosti, těhotenstvím, bolestmi kyčlí, hemoroidy a pánevními problémy způsobenými dlouhodobým sezením. Kombinuje měkké pohodlí při sezení se stabilní podporou k rovnoměrnému pohlcování a rozvádění tělesného tlaku.

Polštářek je vyroben z vysoce elastického terapeutického komfortního gelu, díky kterému je příjemné sezení a pomáhá lidem, kteří dlouho sedí, vypořádat se s horkem páry. Gelový polštář má voštinový design pro cirkulaci vzduchu, takže má dobrou prodyšnost. Měkký a elastický gelový materiál přirozeným způsobem eliminuje nepříjemné tlakové body při dlouhém sezení, takže můžete sedět v klidu po dlouhou dobu aniž byste se cítili unaveni. Potah polštáře je navržen s plně prodyšnou vrchní tkaninou a protiskluzovou spodní částí. Zapínání na zip usnadňuje vyjmutí pro praní a opětovné vložení.

Gelový polštář může být použit na různých místech jako je sedadlo řidiče auta, jídelní židle doma nebo kancelářská židle. Je to skvělá volba polštářů pro invalidní vozíky pro seniory. Díky výborné pružnosti lze polštářek ihned po natažení vymáčknout zpět do původního tvaru, vždy si zachová svůj původní tvar a neztratí oporu ani po dlouhodobé používání, díky čemuž jsou odolnější než běžné polštáře.

✔️ ODLIŠNĚNÍ TLAKU ZAD OCASNÍ KOSTI — Rovnoměrným rozložením váhy po povrchu polštáře odstraňuje bolestivé tlakové body, stavy způsobené přetažením beder , ischias a další.

✔️ DESIGN VOŠTINY — Podporuje lepší cirkulaci vzduchu, díky čemuž polštář zůstane chladný i při dlouhém sezení.

✔️ FLEXIBILNÍ ODOLNOST — Elastický samochladící gelový materiál si trvale zachovává svůj původní tvar a neztrácí svou podporu ani při dlouhodobém používání.

✔️ JEDNODUCHÉ PŘENOSNÉ ČIŠTĚNÍ — Dostatečně lehké, abyste si je mohli vzít všude tam, kde potřebujete zvýšit pohodlí kancelářských židlí, automobilů nebo sedadel v letadle. Omyvatelný potah velmi usnadňuje udržení svěžesti a čistoty polštáře.

5.00
95%
respondentů by tuto službu doporučilo svým přátelům

Ratings Distribution

Reviewed by 4 customers
Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 1. K***n (ověřený kupující)

  Česká Republika


  Dobře provedený výrobek. Dodání je rychlé. S nákupem jsem spokojen.

 2. D***r (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Balíček přišel poměrně rychle. Kvalita polštáře je dobrá. Vřele doporučuji

 3. Y***o (ověřený kupující)

  Česká Republika


  Na vnější straně polštáře je černý ochranný kryt. Určitě koupím ještě jeden pro manžela!!!

 4. S***n (ověřený kupující)

  Česká Republika


  Velikost je perfektní a samotný polštář je velmi pohodlný na sezení