Přenosný ultrazvukový nebulizátor pro inhalaci

Original price was: Kč1640.Current price is: Kč820.

Sleva!

Přenosný ultrazvukový nebulizátor pro inhalaci

Original price was: Kč1640.Current price is: Kč820.

Doprava zdarma pro všechny objednávky

Popis

Převezměte kontrolu nad svým zdravím ještě dnes

Přenosný nebulizátor Ortorex zmírňuje příznaky nachlazení, chřipky, kašle, bronchitidy a astmatu. Jeho pokročilá technologie umožňuje, aby se lék dostal hluboko do horních cest dýchacích. Náš přístroj má dvě možnosti inhalace pro pohodlné používání - masku a náustek.

Snadné použití
Péče o vaše zdraví je s naším nebulizátorem hračka. Nejprve nalijte farmaceutickou tekutinu do pohárku. Poté si nasaďte masku nebo náustek. A nakonec kliknutím na tlačítko spusťte proceduru.
Zvýšené dýchání
Jemná pára z inhalátoru Ortorex se při dýchání dostává do nosu a hrdla. Stimuluje léky nebo fyziologický roztok, aby se rychle vstřebaly do sliznic. Tím se zklidní zanícené dýchací cesty a zmírní se problémy s dýcháním.
Bezhlučné
Zařízení Ortorex je tiché jako šustící listí. Umožňuje účinné ošetření bez jakéhokoli rušení.
Automatické vypnutí

Náš inhalátor se vypne, když dojde tekutina. Tato funkce šetří životnost baterie a zaručuje bezpečné používání, protože zabraňuje přehřátí.

Přenosný

Nebulizátor Ortorex má kompaktní a příruční design a lze jej snadno přenášet. To zajišťuje přístup k dechové terapii, kdykoli je potřeba.

Snadné nabíjení

Zařízení můžete napájet buď 2 bateriemi AA, nebo kabelem USB.

Další důvody, proč si zamilovat náš přenosný nebulizátor
Dlouhá životnost baterie
Úleva od chrápání
Odolná konstrukce
Bezpečné pro děti
Nealergické
Omyvatelné
4.75
95%
respondentů by tuto službu doporučilo svým přátelům

Ratings Distribution

Reviewed by 16 customers
Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 1. Y****a (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Takže jsem ho párkrát použil a moje dechová kapacita se opravdu zlepšila. Opravdu to funguje! Nečekal jsem tak dobré výsledky od tak malé věci!

 2. P*****e (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Jedná se o skvělý malý rozprašovač. Dnes jsem ho použil poprvé a funguje dobře. Mlha je mnohem jemnější než ta, kterou dostanete s většími rozprašovači. A taky to jde opravdu rychle. Líbí se mi jeho přenosnost. Celkově skvělá koupě!

 3. M*****a (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Můj syn měl hrozné ucpání dutin a kašel. Používání tohoto rozprašovače mu pomohlo konečně se zbavit hlubokého kašle a nadměrného ucpávání nosu! Opravdu to funguje. Rozhodně doporučuji.

 4. J*****a (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Mám astma a toto je jediný rozprašovač, který mi skvěle funguje! Nejlepší věc, kterou jsem kdy koupil. Už si nemusím kupovat žádné další inhalátory. Velmi účinný.

 5. A****i (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Fantastické zařízení. Funguje skvěle, přesně jak bylo inzerováno. Miluji tuto mlhu. Koupil jsem si 2 náhradní, abych je měl v každé místnosti pro nečekané astmatické záchvaty.

 6. E*****a (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Hledal jsem něco, co nedělá velký hluk. Tento rozprašovač je naprosto dokonalý! Je tichý a snadno se používá. Moje dcera ho ráda používá a velmi jí pomáhá. Rozhodně doporučuji!!

 7. I****y (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Tento přenosný rozprašovač je velmi kompaktní a má ideální velikost pro cestování. Funguje skvěle a stojí za každý cent. Kvalita je skvělá. Koupil bych znovu.

 8. K****n (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Tento přenosný rozprašovač je prakticky neslyšný, vydává opravdu příjemnou mlhu a rozhodně stojí za ty peníze! Naprosto miluji tento přístroj. Možná si jich koupím ještě několik, abych je měla pro všechny případy po ruce. Vřele ho doporučuji všem, kteří mají problémy s dýcháním!!

 9. C*******e (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Funguje to velmi dobře. Líbí se mi možnost napájení z baterie, takže si ji mohu vzít kamkoli s sebou. Musím říct, že mi výrazně zlepšil dušnost. Vřele tento výrobek všem doporučuji, zejména v době pandemie koronavirů.

 10. A****a (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Mám astma a tento rozprašovač mi pomohl jít do vlhkých teplot, když jsem byl na dovolené. Lehký, přenosný a opravdu užitečný přístroj. Skvělá koupě