Pás pro korekci pánve Ortorex™ Hip-Up

730

Sleva!

Pás pro korekci pánve Ortorex™ Hip-Up

730

Doprava zdarma pro všechny objednávky

Popis

Nedovolte, aby vám bolest kyčlí a pánve bránila v každodenním životě!

PROČ TO POTŘEBUJI?

Trpíte bolestmi dolní části zad nebo kyčlí? Nebojte se, nejste sami. Přední nebo boční sklon pánve má 78 % lidí. Příčiny mohou být různé: sedavé zaměstnání, těhotenství, zranění. Nerovnováha pánve může způsobovat špatné držení těla spolu s chronickou bolestí a zároveň omezovat vaši výkonnost a dokonce ovlivňovat vaši náladu. V některých případech mohou bolet i kolena a kotníky.

Korekční pás Ortorex™ Hip-Up Pelvis účinně podepře a stabilizuje vaše kyčle a pánev a uleví vám od: bolesti pánve, horních končetin, zad, kyčlí, pánevního pletence, piriformis syndromu nebo dysfunkce symphysis pubis. Pomáhá odstraňovat bolesti nervů způsobené dysfunkcí SI kloubu a poskytuje tolik potřebné pohodlí.

Kromě toho tento korekční pás úžasně pomáhá sportovcům udržovat správnou formu pánve při cvičení, aby se předešlo zraněním.

PROČ ORTOREX™?

PásOrtorex™ není o dočasném řešení. Jakmile si vaše tělo zvykne na nošení našeho korekčního pásu, vytvoří se svalová paměť, takže i po jeho sundání se vaše tělo přirozeně přizpůsobí novějšímu a zdravějšímu držení těla. Lehký, ale pevný materiál je nastavitelný a je vyroben z prodyšné tkaniny, která umožňuje průchod vzduchu a vlhkosti. Je navržen pro pohodlné nošení ve dne i v noci a je vhodný pro obvod boků od 30 do 55 palců, pro muže i ženy. Můžete jej snadno nosit pod oblečením a poskytnout tak bolavým bokům a zádům potřebnou úlevu. Protiskluzové silikonové proužky na vnitřním pásu zabraňují sklouzávání pásu nahoru a dolů. Dbejte na to, abyste pás příliš neutahovali a nenosili ho na spodní části zadního boku, což může způsobit, že si ho při každodenních činnostech nevšimnete.

ROZMĚROVÁ TABULKA:

JAK NOSIT PÁNEVNÍ KOREKČNÍ PÁS ORTOREX™ HIP-UP:

4.80
95%
respondentů by tuto službu doporučilo svým přátelům

Ratings Distribution

Reviewed by 5 customers
Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 1. O*g (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Velmi zapůsobil s tímto pásem :))) Opravdu jsem neměl velká očekávání, pokud jde o výsledky, ale musím říct, že jsem byl příjemně překvapen.

 2. U**u (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Jedná se o skvělý produkt. Mám těžkou dysfunkci SI a snažím se své onemocnění napravit pomocí kortizonových injekcí, fyzikální terapie atd. Nic nepomáhalo, dokud jsem si nepřečetl o tomto pásu.

 3. X*****d (ověřený kupující)

  Česká Republika

  To mi poskytuje vynikající oporu pro namáhaný pánevní kloub. Udržuje obě mé strany ve správné poloze.

 4. M**p (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Opravdu se mi to líbí na bolest dolní části zad. Zkoušela jsem širší se všemi zvonky a píšťalkami, ale všechny byly příliš rozvrzané a nepohodlné.

 5. S****i (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Vřele doporučuji všem, kteří trpí bolestmi zad. změnilo mi to život!