Elastická Kolenní Ortéza

610

Sleva!

Elastická Kolenní Ortéza

610

Doprava zdarma pro všechny objednávky

Popis

Dejte sbohem bolavým a ztuhlým kolenům a vraťte se k aktivitám, které milujete!

Elastická kolenní ortéza zajišťuje kompresi měkkých tkání kolene a nabízí pohodlí, podporu a stabilitu. Je skvělým řešením pro úlevu od bolesti kolen nebo prevenci zranění při vysoce kontaktních sportech s vyšší pravděpodobností poranění kolen. Kolenní ortézu můžete použít také k rehabilitačním účelům, protože vám poskytne pomalý, omezený pohyb, který vám umožní postupně získat zpět rozsah pohybu. Hodí se také pro ty, kteří trpí artritidou nebo jinými onemocněními kolen, protože pomáhá snižovat bolest a zánět.

Její anatomicky tvarovaná pletenina s měkkým strukturovaným povrchem zajišťuje plný kontakt s pokožkou a aktivuje tělesné proprioceptory, které udržují oporu na místě. Položka poskytuje bezpečnou oporu, ať už běháte po hřišti, cvičíte v posilovně nebo vykonáváte intenzivní každodenní práci. Zaměřuje se na cílenou stimulaci citlivých oblastí kolene, které ovlivňují vnímání bolesti a pohyblivost. Navíc zadržuje tělesné teplo, čímž zahřívá kolenní kloub a zvyšuje krevní oběh. Kolenní návlek můžete nosit během aktivity i po ní. Je měkký, prodyšný a odvádí vlhkost, zejména v citlivé oblasti v zadní části kolene, pro celodenní pohodlí při nošení.

Výhody nošení návleku na koleno:

 • Pomáhá při regeneraci kloubů a svalů
 • Nabízí omlazující úlevu od bolesti a otoku kolene
 • Zlepšuje krevní oběh, stimuluje proudění kyslíku do svalů
 • Minimalizuje zranění
 • Nabízí optimální podporu svalů mezi tréninky a při běžných každodenních činnostech
 • Lze pohodlně nosit po celý den i noc
 • Zmírňuje příznaky spojené s artritidou, zánětem šlach, podvrtnutím, poraněním vazů a natržením bočního menisku.

Kolenní ortézu můžete používat při jakýchkoli sportovních hrách, jízdě na kole, běhu, vzpírání, skateboardingu, triatlonu, chůzi, turistice, bruslení, horolezectví, gymnastice, vzpírání, józe, dřepování, kulturistice, bojových uměních, běhu, tanci, fitness a dalších aktivitách.

PRŮVODCE VELIKOSTÍ

Nezapomeňte se podívat na naši tabulku měření, abyste si zajistili správné padnutí. Pokud si nejste jisti, sáhněte po menší velikosti pro větší kompresi a po větší velikosti pro sníženou kompresi.

KLÍČOVÉ VÝHODY

✔️ PŘEDCHÁZENÍ ZRANĚNÍ A TLUMENÍ BOLESTI — Stabilizuje a podporuje kloub, zklidňuje příznaky chronického a akutního poranění kotníku, uvolňuje napětí ve svalu aby se zabránilo nadměrnému používání, pomáhá snížit otoky a zmírnit bolest způsobenou různými stavy kolen.

✔️ ŠIROKÉ POUŽITÍ — Vhodné pro všechny sportovní aktivity, které zahrnují velké zatížení kloubů: běh, basketbal, fotbal, fotbal , golf, cyklistika, tenis, turistika, volejbal, jogging a další aktivity.

✔️ PRÉMIOVÁ 3D TECHNOLOGIE PLETENÍ — Vysoce výkonná tkanina a inovativní technologie pletení poskytují vynikající podporu a pohodlí, aniž by byla ohrožena vaše mobilita. Užijte si hodiny nepřetržité podpory.

4.86
95%
respondentů by tuto službu doporučilo svým přátelům

Ratings Distribution

Reviewed by 7 customers
Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 1. X****r (ověřený kupující)

  Česká Republika


  Poskytuje celodenní pohodlí a oporu. Skvělá opora kolen, aniž by svazovala nebo omezovala. Umožňuje plnou volnost pohybu. Tento výrobek bych z celého srdce doporučil.

 2. L****m (ověřený kupující)

  Česká Republika


  Tato kolenní ortéza je fantastická. Je měkká, ale opravdu plně podpírá mé koleno. Když si tuto ortézu nasadím, nic mě nebolí a mohu jít ven a provádět sportovní aktivity bez nepříjemných pocitů! Tento výrobek miluji.

 3. W****t (ověřený kupující)

  Česká Republika


  Tato ortéza poskytla dobrou oporu pro viklavé koleno, které má natržený meniskus. Tuto ortézu jsem si zakoupil, aby mi pomohla od bolesti. Nosím ji nepřetržitě během léčby a injekcí. Opravdu mi pomáhá od bolesti. Snadno se nasazuje a pohodlně se nosí. Dobrá kvalita.

 4. Y****e (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Můj manžel má špatná artritická kolena. Tuto ortézu nosí denně a umožňuje mu pracovat 8-12 hodin denně s velmi malou bolestí. Dokonce je nosí i ve dnech volna, protože díky nim se jeho kolena cítí lépe. Doporučujeme!

 5. E****a (ověřený kupující)

  Česká Republika


  Mám artritidu v pravém koleni a tohle mi opravdu pomohlo zbavit se bolesti! Používám ho 24 hodin denně. Mám tuto ortézu teprve 2 dny, ale tak se mi líbí, že si kupuji další. Děkuji společnosti Ortorex za takovou kvalitu!

 6. K****u (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Tato ortéza je vynikající pro pohodlí a dodatečnou ochranu. Neklouže, ani když jste aktivní. Koupím znovu! Díky.

 7. E***s (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Jedná se o první kolenní ortézu, kterou jsem si zakoupil. Jednou za čas potřebuje moje koleno trochu větší podporu kvůli těžkému zvedání závaží, které jsem dělal, když jsem byl mladší. Stále jsem nechal hodně závaží, ale ne tak šílený jako před lety. Zatím je to dobré, protože to bylo jen pár dní, ale moje koleno se cítí docela dobře a podporované.