Škrabka Na Jazyk

615750

Sleva!

Škrabka Na Jazyk

615750

Doprava zdarma pro všechny objednávky

Popis

Udržujte svůj jazyk v čistotě pomocí škrabky na jazyk ORTOREX!

Čištění jazyka škrabkou na jazyk je pro dobré zdraví ústní dutiny nezbytné. Tento ergonomický přístroj čistí jazyk od bakterií, odumřelých buněk, plísní a nestrávené potravy. Škrabka na jazyk ORTOREX™ odstraňuje z povrchu jazyka toxiny, tzv. ama, což nejen osvěžuje dech, ale také zlepšuje trávení. Používání škrabky na jazyk tedy snižuje zápach z jazyka, zlepšuje chuťový vjem a jemně stimuluje vnitřní orgány.

Naše škrabka na jazyk je vyrobena z nerezové oceli, je netoxická, sterilizovatelná a mnohem odolnější než plastové. Nezreziví ani se na ní neshromažďují plísně. Díky materiálu z nerezové oceli tato škrabka na jazyk odstraňuje toxiny a zabraňuje růstu bakterií na samotné škrabce. Škrabka na jazyk ORTOREX™ má dvě nesyntetické rukojeti pro dobré uchopení a hřeben proti zahlenění pro čištění zadní části úst. Díky pružnému, ale pevnému a hladkému zakřivení snadno dosáhne na zadní část jazyka a účinně ji vyčistí.

Škrabka na jazyk ORTOREX™ má pohodlnou velikost a je vhodná pro dospělé i děti. Kvalitní kov můžete bez problémů sterilizovat a proces čištění této škrabky na jazyk je poměrně snadný. Pro dosažení nejlepších výsledků ji používejte denně po čištění zubů.

KLÍČOVÉ VÝHODY:

✔️ Škrabka na jazyk – ORTOREX™ je nejlepším prostředkem proti zápachu z úst. Seškrábe vám starosti se špatným dechem.

✔️ BRAŇUJE RŮSTU BAKTERIÍ – Naše škrabka na jazyk z nerezové oceli má antibakteriální vlastnosti, díky kterým snadno odstraňuje toxiny a zabraňuje růstu bakterií nejen na jazyku, ale i na samotné škrabce.

✔️ ZLEPŠUJE TRÁVENÍ – Pokud je jazyk pokrytý, nemůže vysílat správné signály trávicích enzymů pro správné trávení potravy. Škrábání jazyka je také způsob, jak léčit a zlepšovat trávení.

✔️ ZLEPŠUJE VÁŠ CHUŤOVÝ SMYSL – Když si čistíte jazyk, zlepšujete svůj chuťový smysl.

✔️ DOSAHNE DO ZADNÍ ČÁSTI JAZYKA – Díky pružnému, ale pevnému a hladkému zakřivení snadno dosáhne do zadní části jazyka a účinně ho vyčistí.

✔️ Snadno se používá – Zakřivené škrabky ve tvaru písmene „U“ jsou dostatečně flexibilní, aby se daly otáčet a kroutit, a vyškrábou tak všechny kouty jazyka.

4.68
95%
respondentů by tuto službu doporučilo svým přátelům

Ratings Distribution

Reviewed by 19 customers
Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 1. V***a (ověřený kupující)

  Česká Republika


  Čistič jazyka používám poprvé a jsem velmi rád, že jsem si vybral ORTOREX. Velmi snadno se používá a zdá se být odolný!

 2. A**e (ověřený kupující)

  Česká Republika


  Po používání této škrabky na jazyk cítím svěží dech a už žádné zažívací problémy!

 3. G**a (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Úžasný produkt! Viděl jsem účinek po prvním použití

 4. Y***a (ověřený kupující)

  Česká Republika


  Ve srovnání s plastovými škrabkami jsou tyto velmi pohodlné a účinné. Materiál z nerezové oceli je pro tyto škrabky na jazyk ideální.

 5. M**y (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Moje dentální hygienistka mi poradila, abych si koupila škrabku na jazyk. Používám ji už 2 týdny a jsem velmi spokojená. Dobře!

 6. I**a (ověřený kupující)

  Česká Republika


  Jedná se o velmi odolný a užitečný předmět. Díky, Ortorex!

 7. O***a (ověřený kupující)

  Česká Republika


  Nerezová ocel se velmi snadno používá. Neklouže, držím ji s jistotou ..

 8. S***h (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Miluji tuto škrabku na jazyk!! Perfektně mi čistí jazyk a dělá ho super měkký a čistý.

 9. J****n (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Mým cílem při nákupu této položky bylo odstranit přemíru mikroorganismů ze zdravotních důvodů. Kdykoli jsem si poprvé poškrábal jazyk, nebyl jsem schopen přijmout, jaké množství odpadlo! Jsem rád, že jsem se zbavil nežádoucích buněk a sajrajtu.

 10. D***a (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Jedná se o mimořádný pokrok v udržování skvělé ústní hygieny, který se velmi snadno používá. Jednoduše si ho pořiďte a uvidíte zásadní rozdíl!