Chytrý korektor držení těla na krku

815

Sleva!

Chytrý korektor držení těla na krku

815

Doprava zdarma pro všechny objednávky

Popis

Srovnejte si držení těla a dejte sbohem chronické bolesti zad!

Korektor držení těla Ortorex je inovativně navržen tak, aby vás zachránil před křivými a bolavými zády. Změní polohu vašeho těla, odstraní tlak na hrudní koš a podpoří krevní oběh, dobré trávení a snadné dýchání. Pomáhá vštěpovat návyk udržovat zdravé držení těla a naše zařízení nezpůsobí podráždění ani odření vaší pokožky, protože je vyrobeno z potravinářského silikonu.

Prevence bolesti
Špatné držení těla může způsobovat bolesti hlavy, poruchy páteře, svalovou únavu a bolesti zad. Naše zařízení pomáhá udržovat správnou polohu zad, zvyšuje hladinu energie a pohodu a výrazně snižuje rizika výše uvedených stavů.
Zlepšení držení těla
Korektor Ortorex využívá vestavěný čip a funkci rozpoznávání gest, která snímá vaše držení těla. Když se nahrbíte, zavibruje a upozorní vás, že je třeba vrátit tělo do správné polohy. Vaše svalová paměť se následně naučí udržovat správné držení těla, i když zařízení nenosíte.
Zvýšení sebevědomí
Naše zařízení vás povzbuzuje k tomu, abyste seděli vzpřímeně a pozorně, a zvyšuje tak vaše sebevědomí a sebeúctu. Správné držení těla vytváří v mozku hormony, díky kterým se cítíte sebevědoměji. Kromě toho díky poloze se vztyčenou bradou a vystrčenými prsy vypadáte a cítíte se sebevědomě na psychologické úrovni.
Inteligentní ovládání

Korektor držení těla Ortorex zobrazuje úhel vychýlení pro sledování v reálném čase.

Snadné použití

Stačí naše zařízení nabít, nasadit si ho na rameno a zapnout stisknutím tlačítka pro zahájení korekce.

Ergonomický tvar

Naše zařízení je elastické, takže je snadno nastavitelné na krk a ramena.

Další důvody, proč si zamilovat naše zařízení
Lehké
Přenosný
Flexibilní
Šetrné k pokožce
Specifikace
Rozměry:
7,28x5,7x0,78 palce (18,5x14,5x2 cm)
Hmotnost:
0,19 libry (90 g)
Jmenovitý příkon:
5V/1A
Jmenovitý výkon:
0.4 W
Kapacita baterie:
200 mAh
Napájení:
USB
4.70
95%
respondentů by tuto službu doporučilo svým přátelům

Ratings Distribution

Reviewed by 10 customers
Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 1. A****n (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Pořídili jsme to dceři, protože už nás nebavilo připomínat jí, aby seděla rovně. Je malý a kompaktní, těžko si ho všimnete, když ho nosí. Nemůžu říct, že by se jí takové připomínání líbilo, ale zaznamenali jsme výrazný rozdíl v jejím držení těla při sezení.

 2. F****r (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Jsem učitelka a mám hrozné držení těla, protože jsem shrbená u notebooku. Byla jsem nadšená, že jsem mohla vyzkoušet tuhle věc a odvádí skvělou práci. Už po jednom použití jsem si všimla, že si mnohem více uvědomuji své držení těla. Skvělé zařízení.

 3. L***e (ověřený kupující)

  Česká Republika

  To mi pomohlo lépe si uvědomit své držení těla. Docela jednoduché na používání. Už teď vidím, jak se mé držení těla při práci zlepšuje. Jsem zvědavý, jak to půjde dlouhodobě. Díky.

 4. D****n (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Bála jsem se, že mi ta věc bude vadit na krku, ale sotva jsem si všimla, že ji tam mám. Velmi lehké a pohodlné. Nemůžu být s nákupem spokojenější!

 5. B**t (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Koupil jsem toto zařízení pro svou ženu, která pracuje z domova a celý den sedí u počítače, a moc se jí líbilo! Zařízení je lehké a opravdu funguje. Používá ho několikrát týdně a je to pro nás oba skvělý způsob, jak věnovat větší pozornost svému držení těla.

 6. C******e (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Vždycky jsem bojovala se správným držením těla a vyzkoušela jsem tolik ortéz na korekci držení těla, ale byly tak nepohodlné. Tento se tak jednoduše nosí a tak snadno používá. Je téměř nepostřehnutelný! Funguje jako kouzlo a nemám na něj žádné stížnosti!

 7. S***n (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Funguje dobře. Nikdy jsem neměl problémy s tím, že by mi korektor držení těla spadl nebo sklouzl. Docela pohodlně se nosí. Koupil bych si ho znovu.

 8. T***r (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Toto zařízení je pěkné na pohled a snadno se používá. Hodně bzučí, ale myslím, že je to proto, že se musím hodně hrbit. Skvělá připomínka.

 9. T***a (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Tento inteligentní korektor držení těla dokáže monitorovat naši páteř. Pokud se předkloníme, zavibruje a připomene nám, abychom se narovnali. Na malém displeji také zobrazuje úhel náklonu krku. Zatím to vypadá dobře. Doporučuji

 10. L***a (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Tento přístroj je velmi dobrý, dokáže zlepšit naše držení těla za pouhé 2 týdny a díky němu vypadáme zdravěji a elegantněji. Po těchto několika dnech používání se mi zmenšily bolesti krku a páteře. Toto zařízení je velmi užitečné pro udržení mého zdraví. Je také malý, takže ho mohu snadno nosit všude s sebou. Líbí se mi to.