Silikonové špunty do uší s potlačením hluku na spaní

345

Sleva!

Silikonové špunty do uší s potlačením hluku na spaní

345

Doprava zdarma pro všechny objednávky

Popis

Snadné dosažení klidu a pohody

Zajistěte si prostředí bez hluku pomocí špuntů do uší Ortorex. Odfiltrují veškeré rušivé vlivy přicházející zvenčí. Tyto špunty do uší jsou vyrobeny z recyklovatelného silikonu a představují ekologickou volbu. Jsou také opakovaně použitelná a omyvatelná, což zaručuje službu po mnoho let.

Ergonomické

Konstrukce našich špuntů do uší zajišťuje bezbolestný zážitek. Kopírují tvar vašich uší a zabraňují tak jejich podráždění nebo namáhání. Můžete je nosit po dlouhou dobu, aniž byste pociťovali nepohodlí. Pevně sedí v uších a nevypadávají ani při aktivním pohybu.

Všestranný

Ať už se snažíte pracovat, studovat nebo odpočívat, špunty do uší Ortorex vám přijdou na pomoc. Budete mít jedno spolehlivé řešení pro všechny situace, kdy potřebujete ticho. Díky tomu se stanou nezbytným doplňkem vašeho každodenního života.

Lehké

Ani nebudete vědět, že tam jsou. Naše opakovaně použitelná sluchátka nabízejí optimální regulaci hluku, aniž by způsobovala nepříjemný pocit.

4.85
95%
respondentů by tuto službu doporučilo svým přátelům

Ratings Distribution

Reviewed by 13 customers
Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 1. H**e (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Ty fungují dostatečně dobře. Můžu se vyspat, jsou pohodlné a snadno se používají. Samozřejmě stále slyším nějaký hluk, ale tlumí hlasitost v blízkosti. Stojí za ty peníze

 2. J****a (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Tyto špunty do uší mi výrazně zlepšily spánek. Slyšela jsem všechno, od psa, který se čistil, až po zvuk, který se v noci usadil v domě. Velmi mi pomohlo všechny tyto zvuky zablokovat, abych mohla klidně spát. Stále slyšíte některé věci kolem sebe, ale většina hluku je zablokována.

 3. K**l (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Tyto špunty do uší se snadno používají, jsou velmi pohodlné a vypadají úžasně. Jsou dobrou volbou, pokud hledáte špunty do uší na spaní.

 4. C**e (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Ty blokují určitý hluk a jsou pohodlné při spaní na boku. Během spánku také zůstávají na svém místě. Pohodlí a přizpůsobení bych hodnotil 4/5.

 5. V****y (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Tyto špunty do uší jsou skvělé!! Dodávají se s pěkným pouzdrem, které je chrání. Vždycky bych se probudil, když jsem spal, ale po použití těchto špuntů do uší jsem mohl spát lépe!!! Díky!👍❤

 6. D***e (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Mám super citlivé uši. Tyto špunty mi sedí bez bolesti a blokují přesně tolik hluku, kolik je potřeba pro spánek. Stále slyším budík, ale přehluší sousedovy psy a další rušivé zvuky. Vřele je doporučuji!

 7. K***e (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Hledal jsem nějaké špunty do uší, které by snížily hluk. Tyhle jsou skvělé. Líbí se mi, že mají malé pouzdro, do kterého můžete špunty do uší uložit, když je nepoužíváte. Doporučuji

 8. M****e (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Špatně se mi usíná, protože mě probudí jakýkoli zvuk. Tyhle špunty blokují auta venku, chrápání mého přítele a všechny zvuky, které můžu slyšet v domě. Miluju je a rozhodně doporučuju!

 9. H***y (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Tyto špunty rozhodně pomáhají ztlumit zvuky, i když je stále slyšíte. Ze začátku jsou trochu nepohodlné, ale zvyknete si na ně. Dobrý výrobek

 10. L*****e (ověřený kupující)

  Česká Republika

  VYNIKAJÍCÍ ZÁTKY!!! Vyzkoušela jsem tolik různých typů špuntů do uší a žádný se nezdál být zcela potlačující hluk. Tyto jsou v potlačování hluku mnohem lepší, než jsem vůbec čekala. Snadno se nasazují, a pokud je dobře nasadíte, potlačí téměř veškerý hluk!