Bolest šíje Svazek 25% VYPNUTO

Original price was: Kč3975.Current price is: Kč2120.

Sleva!

Bolest šíje Svazek 25% VYPNUTO

Original price was: Kč3975.Current price is: Kč2120.

Tvarovaný Ortopedický Polštář Z Paměťové Pěny Proti Bolesti Šíje

Elektrická Vyhřívací Podložka

Nafukovací Krční Trakční Límec Proti Bolesti Šíje

Doprava zdarma pro všechny objednávky

Popis

Zbavte se bolesti krku a ramen!

Tyto produkty ORTOREX™ vám pomohou zmírnit bolest šíje, ramen a zad. Náš tvarovaný polštář zajišťuje nepřetržitý spánek v noci. Jeho ergonomický design udrží vaši hlavu v přirozené poloze. To umožňuje uvolnit tlak na svaly, abyste se cítili svěží. Pomalu se odrážející paměťová pěna neztratí svůj tvar při neustálém používání.

Vložka ORTOREX™ léčí chronickou bolest vlhkou i suchou terapií. Rozvádí teplo do oblastí stresu a zátěže. To pomáhá uklidnit napětí a uvolnit svaly. Kromě toho jej můžete umístit na jiné části těla a zmírnit nepohodlí. Digitální ovladač umožňuje dodávat tři úrovně tepla.

Trakční límec ORTOREX™ pomáhá uvolňovat tlak na vaše páteře. Tahne vaši hlavu od krku a vytváří expanzi aeliminuje kompresi. Toto protažení zarovná umístění páteřní ploténky. Náš přístroj si poradí s výrony krku, artritidou a křečemi krčních svalů. Tento obojek se nafoukne za méně než minutu pomocí snadno použitelné vzduchové pumpy. Umožňuje také regulovat množství vzduchu.

4.78
95%
respondentů by tuto službu doporučilo svým přátelům

Ratings Distribution

Reviewed by 9 customers
Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 1. T*m (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Tuto sadu jsem koupil pro svého otce. Už téměř dva roky trpí bolestmi krku. Nyní podle jeho slov bolest relativně ustoupila.

 2. R**a (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Hledala jsem dobrou elektrickou vyhřívací podložku a dlouho jsem ji nemohla najít. Pak jsem se rozhodl koupit si nafukovací přístroj na krk a našel jsem tuto sadu, kterou nabízí Ortorex. Jsem rád, že jsem se rozhodl koupit tuto sadu 3 v 1. Všechny výrobky obsažené v sadě jsou vysoce kvalitní. Moc děkuji!

 3. F**y (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Nejužitečnější produkty pro překonání bolesti krku! Tuto sadu miluji a vřele doporučuji!

 4. E**a (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Byl to dárek od mé sestry, za který jsem velmi vděčná. Opravdu mi pomáhá ulevit od bolesti krku. Moje maminka si tuto sadu také oblíbila, zejména elektrickou vyhřívací podložku)))

 5. E***y (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Polštář a vyhřívací podložka jsou velmi kvalitní. Dobrý je také krční trakční přístroj. Používá se velmi snadno, ale po jeho použití jsem zjistil, že ho vůbec nepotřebuji. Dám ho své mamince.

 6. R**m (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Díky ortopedickému polštáři se cítím klidnější a spánek si užívám naplno. Je to pro mě záchrana života <3 používám elektrický nahřívací polštářek po koupeli a nafukovací krční límec i při řízení auta.

 7. T***v (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Tento balíček vřele doporučuji! Koneckonců obsahuje nejužitečnější produkty pro podporu krku. Kvalita výrobků je na vysoké úrovni. Co se týče ceny, je přijatelná a za tento druh zboží se vyplatí))

 8. K***y (ověřený kupující)

  Česká Republika


  Všechny výrobky jsou dobré, ale ze všech dávám přednost elektrické vyhřívací podložce. Je to prostě láska 🙂

 9. N**a (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Miluji tuto sadu na bolest krku. Všechny výrobky jsou velmi užitečné a kvalitní. Dobré!