Zvlhčovač Obličeje Ve Spreji Nano Mlha

Original price was: Kč1200.Current price is: Kč599.

Sleva!

Zvlhčovač Obličeje Ve Spreji Nano Mlha

Original price was: Kč1200.Current price is: Kč599.

Doprava zdarma pro všechny objednávky

Popis

Použijte sprej Nano Mlha a vychutnejte si osvěžující mlhu kdykoli a kdekoli! Nebo k udržení sebe a svých věcí bez bakterií!

Nano Mlha Sprej, který je exkluzivní s nanotechnologií, vytváří nejjemnější mlhu, která okamžitě umožňuje živinám vsáknout a pomáhá stahovat póry a zjemněte texturu pleti pro jasnější, zářivější a zdravě vypadající pleť. Umožňuje vaší pokožce kdykoli absorbovat všechny základní prvky z minerální vody. Pokud máte opravdu suchou pokožku nebo chcete zůstat hydratovaná, kdykoli a kdekoli je to možné, je k tomu ideální nástroj. Pomocí Nano atomizační technologie jsou minerály vstřebávány kůží rychleji než kdy předtím a zanechávají ji pocit jemné, hydratované a osvěžené. Tento mlhový sprej můžete dokonce použít k nastavení nalíčení na orosený finiš a pomůže mu vydržet déle po celý den. Sprej hydratuje vaši pokožku, aniž by poškodil váš nalíčení a kdykoli dodá svěžený vzhled. Kromě toho je ideální pro použití na cestách. Užijte si tento kapesní obličejový maskáč, ať jste kdekoli, v posilovně, v kanceláři, na pochůzkách nebo dokonce v letadle.

Nano Mlha Sprej je dokonalý kompaktní nástroj, který kombinuje úžasný zvlhčovač obličeje s praktickým dezinfekčním prostředkem. Je to jak účinné, tak účinné, pokud jde o zabíjení bakterií. Smíchání 75 % vody a 25 % dezinfekčního prostředku tvoří perfektní dezinfekční prostředek a ušetří vám časté nakupování dezinfekčních prostředků. Jediným stisknutím tlačítka rozpráší mlhu, která zabije všechny choroboplodné zárodky. Můžete jej naplnit jakýmkoli dezinfekčním prostředkem a vytvořit tak účinný čisticí a dezinfekční roztok.

Kromě mytí a dezinfekce rukou je také důležité dezinfikovat věci, kterých se často dotýkáme, jako jsou mobilní telefony, klíče, kliky, peníze a další povrchy s vysokým dotykem. Pomocí technologie nano atomizace a vysokorychlostních oscilačních procesů dokáže rozprašovač rozpustit molekulární vodík na nanočástice pro hloubkové čištění a vytvořit mlhu, která dosedne na jakýkoli povrch rovnoměrně. S ním můžete dezinfikovat elektroniku a každodenní nezbytné předměty rychle a snadno. Sprej nano mlhy je inteligentně navržen a má kompaktní velikost, takže jej můžete nosit kamkoli s sebou, zejména na cestách. Skvěle se vám vejde do tašky, kabelky nebo kapsy. Už žádný nepořádek s lepivým dezinfekčním gelem ve vaší kabelce!

Jak používat:

1. Otáčením proti směru hodinových ručiček otevřete 30ml plnicí nádržku.

2. Po otevření naplňte nádržku přírodní minerální vodou pro péči o pokožku nebo 75% dezinfekčním prostředkem na ruce na bázi alkoholu pro dezinfekci.

3. Po přidání tekutiny otočte ve směru hodinových ručiček, aby se nádržka mlžítka utáhla.

4. Dvojitým kliknutím na tlačítko napájení rozprašovač vyprázdníte, abyste mohli dezinfikovat věci nebo si užívat.

✔️ VÍCEÚČELOVÝ – Lze jej použít jako obličejový mlhovač i jako kompaktní nano mlhový dezinfekční přístroj.

✔️ HLOUBKOVÉ HYDRATOVÁNÍ – Technologie nano atomizace rozprašuje kapalinu na malé molekulární částice o velikosti nano, které mohou proniknout přímo do hluboké vrstvy pokožky, čímž se dosáhne lepšího vstřebávání. Pomáhá pleti udržet vlhkost, takže vaše pleť vypadá zářivěji a zdravěji.

✔️ INSTANTNÍ SANITIZACE – Sanitizujte své věci a ruce pro rychlou a snadnou dezinfekci od bakterií kdekoli a kdykoli. Pomáhá očistit předměty každodenního použití, kterých se dotýkáte, aby se minimalizovala možnost šíření bakterií: mobilní telefony, klíče, auto, peněženka, dálkové ovladače, hodinky, notebooky.

✔️ PŘENOSNÝ A LEHKÝ – Navržen jako miniaturní, pohodlně se s ním manipuluje, musíte ho mít u sebe pro dezinfekci po celý den.

✔️ VHODNÝ NA CESTOVÁNÍ – Má kapacitu 30 ml, je pohodlně přenosný a dobíjecí přes USB, díky čemuž ho můžete bez problémů nosit kamkoli s sebou.

✔️ USB DOBÍJENÍ – Lze jej dobíjet pomocí přiloženého USB kabelu.

4.89
95%
respondentů by tuto službu doporučilo svým přátelům

Ratings Distribution

Reviewed by 18 customers
Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 1. A***n (ověřený kupující)

  Česká Republika

  To je ale pěkná věcička! Vejde se mi do kabelky. Má silnou, ale jemnou mlhu, která vychází, takže si můžete dezinfikovat ruce, telefon, klíče cokoli, a je dobíjecí přes USB.

 2. A***z (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Miluji tohoto malého pána! Naplnila jsem ho tekutým Lysolem a používám ho každý den. Beru si ho do práce a mlžím jím pracovní místo, používám ho v autě na kliky a volant. Nejlepší malý nákup vůbec!

 3. J***z (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Líbilo se mi, že se snadno používá, že jsem dal většinou vodu a pak přidal trochu alkoholu. Můžu dezinfikovat klíče volant nákupní vozík kliky dveří. Je to malé, ale dělá trik. Může se používat několik dní, než se znovu nabije. Dobrý výrobek dobrá cena.

 4. L***o (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Výrobek je kvalitní a funguje, jak má. Ráda ho používám jako hydratační krém na obličej po celý den. Je kompaktní a velmi snadno se používá. Vřele doporučuji!

 5. G***r (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Pokaždé, když si nastavím nalíčení, mám suchou pleť. Proto ho používám pokaždé a vůbec neovlivňuje můj nalíčení. Sprej je tak chladivý a osvěžující, aniž by zanechával obličej nebo pleť mokrou. Perfektní pro suchou pleť. Přichází v decentní dárkové krabičce, skvělý dárek pro přítele a rodinu. Skvělý výrobek!

 6. D***r (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Zjistil jsem, že je jednoduchý na používání a kompaktní, ale velmi výkonný. Pára je velmi stabilní a účinná. Poskytuje vám velmi osvěžující parní očistu a pomáhá otevírat póry. Líbí se mi to.

 7. M***o (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Silná chladná mlha vychází okamžitě. Pokožka se cítí hydratovaná vodní mlhou.

 8. N***e (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Příjemně překvapen! Je malý, lehký a mlha je velmi chladivá. Je dostatečně malý na to, abyste si ho mohli dát do toaletní nebo kosmetické taštičky a vzít si ho kamkoli s sebou.

 9. F***z (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Ráda ho používám, nahrazuji vodu růžovou vodou a funguje to.

 10. D***n (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Funguje přesně podle očekávání. Jemná hydratační mlha. Ideální pro hydrataci nebo zklidnění pleti. Snadné použití a možnost dobíjení. Zásobník pojme dostatek vody pro delší použití. Kompaktní a vhodný na cesty. Ráda ji nosím s sebou v horkém dni, tak osvěžující.