Masážní Pistole

1780

Sleva!

Masážní Pistole

1780

Doprava zdarma pro všechny objednávky

Popis

Jste unavení po dlouhém dni? Získejte okamžitou úlevu od bolesti svalů s masážní pistolí Ortorex!

Cítíte, jak se k vám vkrádají bolesti z celého dne? Masážní pistole ORTOREX™ vám pomůže získat potřebnou úlevu od bolesti svalů. Účinně uvolňuje napětí a poskytuje relaxaci bez jakékoli manuální práce. Náš masážní přístroj navíc stimuluje krevní oběh, což z dlouhodobého hlediska zlepší váš zdravotní stav. Masážní pistole ORTOREX™ je skvělá zejména pro ty, kteří trpí artritidou, revmatismem, bolestivostí a ztuhlostí. Pomocí našeho přístroje můžete masírovat postižená místa a okamžitě si ulevit od nepříjemných pocitů!

Naše masážní pistole funguje na základě vysílání proudu z motoru. Do svalové tkáně se uvolňují rychlé nárazy tlaku, které zvyšují průtok krve, což pomáhá snižovat zánět. Přístroj můžete se stejnou účinností použít na všechny části těla, včetně krčních svalů, lopatek, zádových svalů, a dokonce i na oblasti, jako jsou stehna nebo hýždě.

Výhody používání masážní pistole ORTOREX™:

 • Zabraňuje ztuhlosti a bolestivosti svalů
 • Snižuje únavu a záněty
 • Uvolňuje pozitivní tlak do tkáně
 • Poskytuje celkové uvolnění
 • Stimuluje krevní oběh

Masážní pistole ORTOREX™ je dodávána se šesti masážními hlavicemi speciálně navrženými pro práci s různými svaly a problémy. Přístroj má bezkartáčový motor, který pracuje s nízkou hlučností, pod 45 dB, a nebude rušit ostatní. Je také vybaven dobíjecí lithiovou baterií, která na jedno nabití vydrží až šest hodin. Dotykový displej LCD pomáhá kontrolovat intenzitu masáže a úroveň nabití baterie. Navíc je k dispozici až 30 rychlostních stupňů v závislosti na modelu, abyste si mohli vybrat ten nejvhodnější.

Jak používat:

Použití masážní pistole ORTOREX™ je poměrně jednoduché. Nejprve nainstalujte jednu z masážních hlavic v sadě. Za druhé zapněte baterii a zapněte přístroj stisknutím tlačítka ZAPNUTO/VYPNUTO. Poté zařaďte vhodný rychlostní stupeň nahoru nebo dolů a masážní hlavici pevně, ale jemně přitlačte k pokožce, abyste dosáhli co nejlepších výsledků.

KLÍČOVÉ VÝHODY:

✔️ PŘINÁŠÍ OKAMŽITOU ÚLEVU OD BOLESTÍ SVALŮ – Složený tlak, který masážní pistole ORTOREX™ vyvíjí, proniká hluboko do svalu a působí uvolňujícím a uklidňujícím účinkem.

✔️ PODPORUJE RYCHLEJŠÍ OBNOVU A LÉČENÍ – Masážní hlavice pistole ORTOREX™ stimuluje průtok krve, čímž urychluje krevní oběh, který pomáhá buňkám regenerovat poškozenou tkáň.

✔️ PŘINÁŠÍ ÚLEVU CELÉMU TĚLU – Masáží pokožky naše pistole zvyšuje krevní oběh, což nejen zklidňuje bolest svalů, ale také zanechává příjemný pocit úlevy.

✔️ DOSTANE SE KE KOŘENU PROBLÉMU – Masážní pistole ORTOREX™ se zaměřuje přímo na postižené místo, aniž by ztrácela čas nebo úsilí, aby poskytla úlevu co nejrychleji.

4.69
95%
respondentů by tuto službu doporučilo svým přátelům

Ratings Distribution

Reviewed by 16 customers
Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 1. K****y (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Nikdy jsem žádný masážní přístroj neměla, takže je to můj první masážní přístroj vůbec. Funguje tak, jak je inzerováno! Je tichý a má dlouhou výdrž baterie. Jsem jeho fanouškem!

 2. H****h (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Tuto masážní pistoli používám nepřetržitě od chvíle, kdy mi přišla. Funguje dobře. Používám ji na oblast ramen/krku a pocítila jsem velkou úlevu. Vřele doporučuji každému vyzkoušet tuto masážní pistoli, nebudete litovat.

 3. T****n (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Tento masážní přístroj jsem si koupil, protože jsem začal chodit do posilovny. Zatím se mi líbí. Odvádí svou práci a dělá docela hlubokou masáž. Líbí se mi rukojeť a to, jak se drží. Velmi pohodlné.

 4. P****e (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Tohle je malý kousek ráje! Skvěle mi pomáhá zotavit se z tréninku nebo jen z obecných tlakových bodů. Rozhodně stojí za tu cenu!

 5. K***n (ověřený kupující)

  Česká Republika

  5 hvězdiček. Přišel rychle. Funguje, jak bylo inzerováno. S nákupem jsem docela spokojen.

 6. T******a (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Mám artritidu a tento masér mi opravdu pomáhá! Zvláště po celodenní aktivitě a celonočních bolestech. Líbí se mi rychlosti a to, kolik nástrojů je k dispozici, aby se přizpůsobily vaší bolesti. Velmi silný!! Určitě bych si koupil znovu!

 7. S******d (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Tahle věc mě zbavuje uzlů na zádech, což nic jiného nedokáže. Měl jsem dražší masážní pistole, ale tahle je rozhodně lepší. Na nastavení rychlosti se dá snadno zvyknout, nic složitého při používání. Celkově je to nejlepší masážní pistole, jakou jsem kdy měla. Nelitovala jsem její koupě.

 8. A*****w (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Tato masážní pistole je jako ráj pro bolavá ramena a krční svaly. Možnosti rychlosti jsou skvělé, můžete začít pomalu a postupně se zlepšovat. Skvělé jsou také vyměnitelné hlavice. Vřele doporučuji!

 9. K***a (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Miluji tuto masážní pistoli!!! Velmi rychle mi uleví od ztuhlé šíje. Používám ji každý den večer po práci a velmi dobře mě uvolňuje. Za ty peníze to rozhodně stojí!!!

 10. J*****b (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Tuto masážní pistoli jsem si koupil, abych uvolnil svaly po tréninku. Funguje úžasně! Výdrž baterie je velmi dobrá, vydrží dlouho. Super relaxace a hodně pomáhá při ztuhlosti. Skvělý masážní přístroj!