Stojan na notebook pro postel Stůl pro gauč Nastavitelný držák

Original price was: Kč2378.Current price is: Kč1585.

Sleva!

Stojan na notebook pro postel Stůl pro gauč Nastavitelný držák

Original price was: Kč2378.Current price is: Kč1585.

Doprava zdarma pro všechny objednávky

Popis

Rozlučte se s bolestmi krku, zad a ramen po dlouhém dívání se na notebook! Užijte si produktivitu bez bolesti!

Nastavitelný stojan na notebook je užitečné zařízení, které vás zbaví bolesti krku, ramen a zad tím, že notebook umístí do nejpohodlnější polohy. Umožní vám pohodlně pracovat s notebookem kdekoli doma nebo v kanceláři. Pevně sedí na stole, pohovce a dokonce i na posteli. Stojan můžete nastavit a uzamknout v libovolné výšce, sklonu a natočení, což vám poskytuje 360° flexibilitu, aby co nejlépe vyhovoval vašim potřebám. Toto je budoucnost domácích pracovních stolů.

Při sezení u stolu vám umožní udržovat správné držení těla a polohu krku, což je nepochybně prospěšné pro vaše zdraví. Pokud neradi celý den sedíte, použijte nastavitelný stojan na notebook jako stojící stůl doma nebo v kanceláři. Stačí jej umístit na stůl a zvednout do pohodlné výšky pro stání. Práce z domova ještě nikdy nebyla tak pohodlná.

Nastavitelný stojan na notebook je univerzální řešení pro práci na počítači, když ležíte na gauči nebo v posteli. Neustálá váha zařízení na klíně spolu se vznikajícím teplem může být velmi nepohodlná. Držení zařízení tímto způsobem může omezit proudění vzduchu a způsobit potenciální poškození notebooku kvůli nesprávnému odvětrávání. Panel nastavitelného stojanu pro notebooky je navržen s větracími otvory a pomáhá počítači včas odvádět teplo, čímž jej udržuje v chladu. Teď už stačí jen nastavit stojan tak, abyste nemuseli krčit krk, abyste dobře viděli na obrazovku, a užít si sledování oblíbených filmů jako nikdy předtím.

✔️ FLEXIBILNÍ A PŘENOSNÝ – Vezměte si jej s sebou, ať už jste kdekoli, a nastavte si výšku a úhel stojanu na úroveň, která vám dokonale vyhovuje.
✔️ ERGONOMICKÝ DESIGN – Vyrobeno z pevného ABS plastu a hliníkové slitiny dosahuje vysoké kvality a kompaktního designu, součástí balení je podložka pod myš.

✔️ MULTIFUNKČNÍ – Používejte notebook pohodlněji téměř kdekoli: v posteli, na pohovce, na stole, na koberci atd.

✔️ PŘEDCHÁZÍ PŘEHŘÁTÍ – Hliníkový panel vybavený větracími otvory zvyšuje proudění vzduchu a zabraňuje přehřátí notebooku.

4.43
95%
respondentů by tuto službu doporučilo svým přátelům

Ratings Distribution

Reviewed by 7 customers
Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 1. Anonym (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Vynikající

 2. C***y (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Dodáno rychle, dobře zabaleno

 3. A***n (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Velmi rychlé dodání. Velmi dobrý produkt. Přesně podle popisu. S nákupem jsem velmi spokojen. Moc děkuji

 4. V***o (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Velmi rychlé dodání i v této době COVID. Kvalita je ještě lepší, než jsem očekával. Jediné malé poškození se stalo pravděpodobně při přepravě (levý spodní roh je mírně ben)t, protože je zabalen jen v krabici. Ale je velmi malé a není vidět, pokud o něm člověk neví.

 5. J***j (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Jste s ním opravdu spokojeni, snadno se používá a nastavuje.

 6. B***t (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Jak je popsáno

 7. E***y (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Drží můj notebook v ideální výšce a už se nepřehřívá. Když ho nepoužívám k tomuto účelu, mám ho vedle sebe, když se válím, abych si na něm mohl držet ovladače a nápoj lol. Je víceúčelový!