Ketonový Dechový Měřič Pro Ketogenní Dietu

930

Sleva!

Ketonový Dechový Měřič Pro Ketogenní Dietu

930

Doprava zdarma pro všechny objednávky

Popis

Získejte spolehlivé výsledky měření ketolátek na jedno nadechnutí!

Rozhodnutí pro ketogeniku není jen rozhodnutí držet dietu. Může to být změna životního stylu. Pokud se chcete ujistit, že to děláte správně, použijteketonový dechový měřič pro ketogenní dietu ke změření, zda vaše tělo na dietu reaguje či nikoli, a zůstaňte na vrcholu své fyzické a tělesné hmotnosti. ztrátové cíle.

Ketóza je metabolický proces, ke kterému dochází, když tělo začne spalovat tuky na energii, protože nemá dostatek sacharidů ke spalování. Během tohoto procesu játra produkují chemikálie zvané ketony. Tento tester je určen pro přesné měření vaší hladiny ketonů. Měří ketózu pouhým fouknutím do přístroje. Ketonový dechový měřič je ideální pro každého, kdo hledá rychlý, snadný a spolehlivý způsob testování hladiny ketonů.

Ovládání jedním tlačítkem usnadňuje používání zařízení, a to i pro začátečníky. Jednoduše stiskněte tlačítko napájení a začněte testovat ketony během několika sekund. Výsledek testování se zobrazí na obrazovce pomocí jedné ze tří indikací LED. Hodnota o.o se zeleným světlem znamená, že nejste ve stavu ketózy (puchýř „N“), 0,01 měření s oranžovým světlem znamená, že jste v lehkém stavu ketózy) a hodnoty nad 0,01 s červeným světlem znamenají, že se nacházíte ve střední nebo vyšší ketonové zóně (puchýř „Y“). Ketonometr se dodává se 4 náhradními náustky, které lze vyměnit a zachovat praktické a hygienické testování, abyste mohli otestovat své přátele a rodinu. Není třeba provádět nepohodlné testy krve nebo moči. Přesné výsledky jsou připraveny za pouhých 10 sekund.

✔️ VYSOCE PŘESNÉ – Mnohem přesnější metoda než testování ketonových proužků.

✔️ SNADNÉ POUŽITÍ – Stačí jeden nádech a za 10 sekund máte výsledky.

✔️ KOMPAKTNÍ A PŘENOSNÉ – Jednoduchá metoda pro analýzu koncentrace ketonů kdykoli a kdekoli.

 

4.67
95%
respondentů by tuto službu doporučilo svým přátelům

Ratings Distribution

Reviewed by 6 customers
Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 1. R**v (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Objednané 2 kusy přišly poměrně rychle. Přístroje fungují a měří poměrně přesně. Ihned po hrnku vypité kvazi ukazuje 1,9 promile, za 5 minut 0,1 promile a za 10 minut nulu, která by měla být. Později přidám recenzi po vypití

 2. J**n (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Otestováno a potvrzeno, že funguje. Testováno na mně, mé ženě a mém synovi. Výsledkem byla ketóza u mě a ne-ketóza u nich, jak by to mělo být.

 3. M***d (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Je to můj první ketolátek a upřímně jsem nevěděla, co mám očekávat. Zatím funguje dobře

 4. L***n (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Je malý, takže se snadno ukládá do auta a snadno se používá.

 5. John (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Velmi dobré.

 6. N**y (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Pokud pijete pravidelně, je to opravdu nutnost.