Masážní Přístroj Na Obličej Double Chin Face Shaper

730

Sleva!

Masážní Přístroj Na Obličej Double Chin Face Shaper

730

Doprava zdarma pro všechny objednávky

Popis

Získejte profesionální lázeňskou péči proti stárnutí doma!

Masážní přístroj Masážní Přístroj na Obličej Ortorex poskytuje elektrostimulaci svalů pro vypnutí pokožky. Zlepšuje krevní oběh a poskytuje liftingový efekt. Výsledkem je, že náš tvarovač obličeje redukuje dvojitou bradu a vrásky. Navíc poskytuje jemnou vibrační masáž pro zlepšení buněčného metabolismu.

Ošetření obličeje
Náš masážní přístroj na obličej zvedá a omlazuje pleť. Pomáhá také při otocích a otocích.
Mikroproudová technologie
Náš tvarovač používá bezpečný elektrický proud. Zvyšuje produkci kolagenu a stimuluje obličejové svaly.
Snadné použití
Masážní přístroj na obličej Ortorex je uživatelsky přívětivý. Stačí jej nasadit, nastavit pásek a zvolit režim a úroveň intenzity. Doporučuje se používat několikrát týdně po dobu 15 minut.
Červené a modré světlo

Červené a modré paprsky našeho masážního přístroje podporují tvorbu elastinu a bojují proti bakteriím způsobujícím akné.

Nastavitelný design

Naše zařízení se přizpůsobí tvaru a velikosti hlavy, takže se přizpůsobí na míru.

Různé režimy

Můžete si vybrat z pěti režimů ošetření a nastavit intenzitu každého z nich.

Další důvody, proč si zamilovat náš masážní přístroj
Skládací
Lehké
Přenosný
Automatické vypnutí
Hands-free
Bezpečné
4.69
95%
respondentů by tuto službu doporučilo svým přátelům

Ratings Distribution

Reviewed by 16 customers
Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 1. H****r (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Je to tak skvělý masér! Účinek cítím už po jednom použití – tváře jsou vypnuté a pevnější. Má několik režimů, které jsou velmi příjemné. A hlavně je to hands-free – můžete si ho nasadit a dělat, co chcete. Líbí se mi! Moc děkuji!!

 2. D***y (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Pěkný tvarůžek! Vypadá robustně a funguje dobře. Líbí se mi nastavitelný pásek, já i moje maminka můžeme používat stejný přístroj jen díky nastavení velikosti. Děkuji!

 3. E**a (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Mám tento produkt na snížení tuku v obličeji. Používám ho asi tři týdny. Když se podívám do zrcadla, můžu říct, že můj obličej není tak baculatý jako předtím. Během těchto tří týdnů jsem moc necvičil, takže bych dal za pravdu tomuto tvarovači obličeje. Doporučuji: Všichni, kdo mají rádi obličej, se mohou spolehnout na to, že se jim líbí.

 4. N****e (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Tento masážní přístroj na obličej miluji. Doporučila mi ho kamarádka. Má po jeho používání úžasné výsledky, tak jsem se rozhodla ho také vyzkoušet. Moje pleť se cítí skvěle. Opravdu pomáhá s otoky téměř okamžitě! Doufám, že mi také zmenší dvojitou bradu!

 5. S**a (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Tento masážní přístroj jsem použil pouze několikrát. Ale je to dobrý pocit a moje brada je po sezení zpevněná!

 6. P***y (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Na napsání této recenze jsem čekal dost dlouho. Je to měsíc, co jsem začal tento masážní přístroj používat. Rozhodně mohu říct, že funguje! Zvedá povislou kůži a tvaruje linii čelisti. Je to teď velmi důležitá součást mého pleťového režimu pro udržení pevného krku. Je velmi uvolňující a masážní funkce je úžasná! Stojí za každý utracený cent!

 7. M***t (ověřený kupující)

  Česká Republika

  WOW je to příjemné po použití! Vřele doporučuji tento masážní přístroj, pokud chcete zpevnit linii čelistí. Poskytuje pulzaci v oblasti čelistí a lícních kostí. Mám ho už tři týdny a ano! Cítím a VIDÍM, že se mi svaly zpevnily a linie čelisti zkrásněla. Vřele doporučuji!!

 8. A*****y (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Zatím se mi tento masér líbí. Je nastavitelný, takže si ho můžete přizpůsobit. Existuje několik různých režimů, takže si můžete vybrat ten, který vám nejlépe vyhovuje. Můj oblíbený je hnětení. O výsledcích zatím nemůžu mluvit, ale doufám, že to bude fungovat!

 9. L**a (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Tento masážní přístroj jsem ráno nasadila na pouhých 10 minut. Můj plán je dělat to několikrát týdně a sledovat pokrok. Musím počkat, až ho uvidím.

 10. R***e (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Před objednáním tohoto zařízení jsem byl velmi skeptický… Bál jsem se, že to bude bolet nebo že to nepřinese žádné výsledky. Ale předčil všechna má očekávání! Používá se velmi snadno a vůbec nebolí, v některých chvílích je dokonce uvolňující. Už jsem si všimla, že mám méně ochablé svaly. Úžasný masážní přístroj!