Monitor krevního tlaku

Original price was: Kč2070.Current price is: Kč1035.

Sleva!

Monitor krevního tlaku

Original price was: Kč2070.Current price is: Kč1035.

Doprava zdarma pro všechny objednávky

Popis

Pečujte o své zdraví kdykoli

Rozlučte se s nepřesným a pomalým měřením pomocí zápěstního tlakoměru Ortorex. Umožní vám řídit váš zdravotní stav, i když nejste doma. Díky velkému displeji a ovládání v jednom kroku nabízí náš kompaktní přístroj kontrolu bez námahy.

Přenosný
Monitor Ortorex je lehký a kompaktní, což usnadňuje cestování a zabírá minimum místa. Umožňuje konzistentní sledování krevního tlaku, ať jste kdekoli.
Snadné použití
Nasazení našeho tlakoměru je stejně snadné jako upevnění náramkových hodinek. Stačí si jej omotat kolem zápěstí a spustit kontrolu. díky uživatelsky přívětivému a intuitivnímu designu můžete přístroj bez problémů správně používat.
Přesné
Naše zařízení zaručuje přesnost měření s odchylkou pouhá 3 %. Tato vysoká přesnost je pro spolehlivé sledování zdravotního stavu klíčová - pomáhá vám učinit optimální rozhodnutí na základě vašeho zdravotního stavu.
Odolné

Odolný akrylový panel chrání monitor Ortorex před rozbitím při náhodném pádu. Tato robustní konstrukce prodlužuje životnost zařízení.

Bateriové napájení

Standardní baterie v tlakoměru Ortorex umožňují okamžité měření. Díky okamžitému napájení přístroje usnadňují proces měření, protože se nemusíte dodatečně přemisťovat a hledat zásuvku. To je důležité zejména tehdy, když se cítíte špatně.

Kvalitní displej

Náš přístroj je vybaven kvalitním displejem LCD pro pohodlné čtení. Jasné zobrazení na displeji vám umožní interpretovat měření bez pomocných zařízení, jako jsou lupy.

Další důvody, proč si zamilovat náš tlakoměr
Pro pokožku šetrné
Přiléhavý střih
Bezdrátové připojení
Bezpečné použití
4.88
95%
respondentů by tuto službu doporučilo svým přátelům

Ratings Distribution

Reviewed by 16 customers
Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 1. M***y (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Snadno se používá a je přesný. Několikrát jsem ho vyzkoušel na sobě i na své ženě a údaje jsou konzistentní.

 2. G**g (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Líbí se mi, že se tento malý přístroj snadno používá a je přesný. Jsem ráda, že jsem si ho koupila, abych mohla sledovat svůj tlak.

 3. K**e (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Je to skvělý produkt! Snadno se používá a je přesný! Jsem studentka ošetřovatelství a používám běžné přístroje na měření krevního tlaku a pak tento, abych si překontrolovala svou práci, a je to tak přesné!

 4. S**n (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Na tomto stroji se mi líbilo, že při používání nebyl příliš těsný. Skvěle se hodí pro celou rodinu.

 5. J***a (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Koupil jsem si to pro použití v práci. Snadno se aplikuje a používá a má paměť pro vyvolání předchozích provedených BP. Určitě bych si ho koupil znovu.

 6. T**e (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Pokud jste někdo, kdo je během současné zdravotní situace COVID ohrožen, pravděpodobně jste jako já a zůstáváte blízko domova. Je důležité mít možnost sledovat svůj krevní tlak během těchto období, která se mohou ukázat jako stresující. Po rozhovoru se svou sestrou, která má problémy se srdcem, mi navrhla, abych si ho pořídila. Tento přístroj se velmi snadno používá, je pohodlný a displej je dostatečně velký, aby se výsledky daly snadno přečíst. Vřele doporučuji.

 7. B***y (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Jedná se o velmi dobrý tlakoměr a cena byla skvělá. Velmi snadno se používá, stačí ho jen připevnit na zápěstí a stisknout tlačítko.

 8. C****e (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Mám rakovinu ve čtvrtém stadiu a beru spoustu léků a občas mě strašně bolí hlava. Zjistili jsme, že v těchto bolestech hlavy hraje hlavní roli můj krevní tlak. Změnili jsme a zvýšili mi obvyklé léky na tlak. a každé 4 hodiny monitoruji tlak, abych zjistila, zda léky zabírají. Tento manžetový přístroj je perfektní a velmi přesný.

 9. X***a (ověřený kupující)

  Česká Republika

  LOVE LOVE LOVE LOVEEE tento produkt. Byl super snadný na používání, doslova stisknutím JEDINÉHO tlačítka. Změří tlak a puls za méně než 1 minutu! Velmi přesné i! Rozhodně skvělý nákup!

 10. A***l (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Dostal jsem měřič srdečního tepu, funguje dobře a s nákupem jsem byl spokojen. Dávám 5 hvězdiček a doporučuji 100%