Ohřívač Dětských Utěrek

Original price was: Kč1760.Current price is: Kč880.

Sleva!

Ohřívač Dětských Utěrek

Original price was: Kč1760.Current price is: Kč880.

Doprava zdarma pro všechny objednávky

Popis

Zajistěte svému dítěti čistotu a svěžest bez stresu a podráždění!

Ohřívač ubrousků ORTOREX™ pro miminka je dokonalým řešením pro čištění vašeho dítěte. S naším výrobkem se nemusíte obávat, že citlivé pokožce vašeho dítěte způsobíte nepříjemné pocity studenými ubrousky. Náš ohřívač slouží k péči o obnažené jednorázové vlhčené ubrousky, aby udržoval jejich úroveň vlhkosti a zároveň je udržoval v teple. Poskytuje ideální podmínky pro skladování a ohřívání dětských ubrousků. Navíc je udržuje čerstvé a vlhké, aniž by je přehříval nebo vysušoval. Je to účinný čisticí doplněk pro všechny starostlivé rodiče, kteří nechtějí svým nejmenším ublížit.


Výhody používání ohřívače ubrousků ORTOREX™:

 • Zabraňuje vzniku opruzenin a dalších kožních problémů způsobených studenými ubrousky.
 • Nezpůsobuje alergie a podráždění
 • Uklidňuje vaše dítě
 • Udržuje ubrousky čerstvé, vlhké a připravené k použití
 • Zabraňuje vysychání ubrousků
 • Nepřehřívá se
 • Pomáhá předcházet křížové kontaminaci bakteriemi

Ohřívač ubrousků ORTOREX™ je také vynikající volbou pro cestování. Náš výrobek má kompaktní design a lze jej snadno uložit do tašky. Navíc je dodáván s USB kabelem, který můžete zapojit i v autě.

Studené ubrousky mohou být pro pokožku vašeho dítěte velmi škodlivé, zejména pokud se používají dlouhou dobu. Naštěstí náš ohřívač ubrousků pomáhá tomuto problému předejít tím, že udržuje ubrousky v bezpečné, teplé teplotě. Horní ohřívací deska je navržena tak, aby zahřívala ubrousky shora dolů. Udržuje je teplé v horní části a zároveň zabraňuje jejich vysychání ve spodní části. Navíc můžete nastavit teplotu v rozmezí 40 °C/104 °F až 60 °C/140 °F v závislosti na počasí a teplotních podmínkách. Čím je chladněji, tím teplejší by měly být ubrousky.

Ohřívač ubrousků ORTOREX™ se skládá ze tří vrstev 100% bezpečných a odolných materiálů. Navíc je v něm zabudována tepelná ochrana a funkce automatického vypnutí, která zabraňuje přehřátí. Pokud je teplota příliš vysoká, automaticky se vypne, čímž vás zachrání před nechtěnými nehodami. Navíc má velkokapacitní pouzdro, do kterého lze uložit až 120 vlhčených ubrousků různých velikostí.

KLÍČOVÉ VÝHODY:

✔️ DÁVÁ VAŠEMU DÍTĚTI SVĚŽEST A POHODLÍ – Náš ohřívač ubrousků poskytuje inovativní a šetrný způsob, jak udržet zadeček vašeho dítěte svěží a suchý. Ubrousky uložené v ohřívači ORTOREX™ dokážou účinně odstranit veškeré nečistoty z těla vašeho dítěte a udržet ho v čistotě.

✔️ NEPŘINÁŠÍ PODRAŽDĚNÍ – Náš výrobek udržuje ideální teplotu ubrousků, která při kontaktu s citlivou pokožkou dítěte nezpůsobí podráždění ani alergie.

✔️ ZKLIDNÍ DÍTĚ – Správně nahřáté ubrousky vaše dítě uklidní a zpacifikují, aniž by způsobily stres nebo paniku, zejména při výměně plenek pozdě v noci.

✔️ POMÁHÁ PŘEDCHÁZET TVOŘENÍ BAKTERIÍ – Náš ohřívač je dodáván s plastovým krytem, který umožňuje skladovat použité ubrousky bez obav, že by vyschly nebo byly vystaveny bakteriím, což je důležité zejména pro novorozence s citlivou pokožkou.

✔️ UDRŽÍ UBROUŠKY DÉLE SVĚŽÍ – Vytvořením a zachováním příjemné úrovně vlhkosti ubrousků vám náš ohřívač umožňuje používat je delší dobu namísto vyhazování částečně použitých balení.

✔️ NASTAVITELNÉ REŽIMY OHŘEVU – Ohřívač ubrousků ORTOREX™ nabízí nastavitelné režimy vhodné pro různé teploty v závislosti na potřebách vašeho dítěte a aktuálních venkovních teplotních podmínkách.

5.00
95%
respondentů by tuto službu doporučilo svým přátelům

Ratings Distribution

Reviewed by 11 customers
Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 1. B***a (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Nejlepší věc na světě! Už žádné studené leknutí a rozrušené děti. Tuhle věc potřebuje každá maminka!

 2. J****n (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Ohřívač dorazil opravdu rychle. Můj novorozenec zatím nešílí, když mu čistíme zadeček. Jsme s ním spokojeni!!

 3. U***a (ověřený kupující)

  Česká Republika


  Dělá přesně to, co má! Můj novorozenec má raději, když používáme ubrousky z ohřívače. Vřele doporučuji!

 4. P****e (ověřený kupující)

  Česká Republika


  Nemám dost slov, abych vyjádřil, jak mi tento ohřívač pomohl! Dřív jsem si myslela, že ohřívače ubrousků jsou zbytečné, ale moje dcera při výměně zadečku vždycky plakala, dokud jsme nezačali používat teplé ubrousky. Změnilo to pravidla hry!!!

 5. L*****e (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Můj chlapeček při výměně plenek křičel a počůrával se kvůli studeným ubrouskům. Ale poté, co jsem se rozhodla koupit tento ohřívač, se hodně uklidnil, protože ubrousky jsou teplejší než pokojová teplota. Stojí to za to.

 6. E***y (ověřený kupující)

  Česká Republika


  Váhala jsem, zda si pořídit ohřívač ubrousků, protože mi mnoho lidí říkalo, že ubrousky vysušují nebo nefungují. Kamarádka mi řekla, ať vyzkouším tento, a byla jsem opravdu překvapená. Funguje skvěle! Ubrousky jsou teplé a nikdy nevysychají! Skvělý vynález!!!

 7. D****e (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Skvělý produkt. Ubrousky jsou příjemné a teplé. Velmi snadno se používají. Není nic, co by se mi nelíbilo. Díky za vymyšlení této věci!

 8. W****e (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Tento ohřívač udržuje perfektní teplotu a nevysušuje jako jiné ohřívače. Jsem ohromen kvalitou. Také se mi líbí design, super roztomilý a přesně takový, jaký by se miminku líbil! Zatím funguje skvěle.

 9. P*****e (ověřený kupující)

  Česká Republika

  To je jedna z nejlepších věcí, které jsem kdy koupil pro své dítě!! Byla opravdu otrávená ze studených ubrousků, ale poté, co jsem je začala ohřívat v tomto ohřívači ubrousků, je vlastně v pořádku. Hodně mi to usnadnilo život. Vřele doporučuji!!!

 10. C******a (ověřený kupující)

  Česká Republika


  Tento ohřívač plenkových ubrousků je nezbytnou výbavou všech maminek. Myslela jsem si, že je hloupost pořizovat si ohřívač, ale díky němu je přebalování o něco pohodlnější pro vás i vaše miminko. Příjemně teplé ubrousky při každém přebalování! Velmi snadné použití, stačí vložit ubrousky a zapojit! Miluji tento výrobek!