Dětská sedačka do vany

Original price was: Kč1380.Current price is: Kč690.

Sleva!

Dětská sedačka do vany

Original price was: Kč1380.Current price is: Kč690.

Doprava zdarma pro všechny objednávky

Popis

Zajistěte ochranu při koupání dítěte

Novorozenecká sedačka Ortorex je spolehlivým pomocníkem při hygieně vašeho dítěte. Robustní konstrukce poskytuje optimální oporu a zaručuje pozitivní zážitek z koupání.

ZVÝŠENÝ KOMFORT
Mytí dítěte může být náročné, protože ho musíte současně držet a čistit. Naše zařízení vám pomůže bezpečně umístit dítě do vaničky. Díky tomu můžete při vodních procedurách používat obě ruce.
NON-SLIP
Naše dětská podložka je vyrobena z pěny, která zajišťuje dobrý vztlak. Nedovolí dítěti sklouznout dolů a nabízí stabilitu ve vaně.
ERGONOMICKÉ KONTURY
Sedátko Ortorex má zakřivený design, který napodobuje dělohu matky. Díky tomu, že nemá ostré hrany, poskytuje dítěti bezpečné koupání.
Šetrné k pokožce

Sedací plocha zabraňuje tření a podráždění těla. Díky tomu je plovoucí vana Ortorex vhodná i pro osoby s citlivou pokožkou.

Všestranný

Díky pěti nastavitelným popruhům se naše sedačka přizpůsobí vanám různých velikostí a tvarů.

Úspora místa

Skládací konstrukce této podložky umožňuje kompaktní skladování.

Další důvody, proč si zamilovat naši sedačku do vany pro novorozence
Podpora celého těla
Optimální pohodlí
Kvalitní materiály
Odolné
4.63
95%
respondentů by tuto službu doporučilo svým přátelům

Ratings Distribution

Reviewed by 16 customers
Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 1. H***y (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Používám ji k položení novorozence na vaničku. Materiál je super měkký a působí jako obláček.

 2. R***e (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Velmi užitečné pro mé novorozené dítě, protože je příliš malá, nemůžu ji ani držet. Díky tomu jsem si při jejím mytí jistější.

 3. J****a (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Líbí se mi to. Je velmi pevný a praktický, nicméně by bylo lepší, kdyby byl delší. Moje 8měsíční dítě z ní neustále sklouzává.

 4. B****t (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Tuto koupelnovou vložku milujeme. Je plovoucí, takže jsem na její dno připevnila dvě velké přísavky, takže drží na dětské vaničce.

 5. A****r (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Úžasné sedátko do vany. Moje dítě nesklouzává dolů jako v jiných sedačkách do vany, které jsem používala a nenáviděla. Je měkké a pohodlné a rychle schne.

 6. L***a (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Na této sedačce není absolutně nic, co by se mi nelíbilo, je úžasná. Vážně, je pro mé dítě velmi měkká a usnadňuje koupání! Kupte si ji, nebudete litovat!

 7. E****n (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Toto je naprostá nezbytnost pro dětské koupání! Toto sedátko má ideální tvar pro držení mého dítěte a kvalita je velmi dobrá. Nyní se při koupání svého dítěte cítím mnohem uvolněněji. Tento výrobek je vhodný zejména pro novorozence. Moc mi pomáhá! Také se snadno čistí a velmi rychle schne, což je skvělé.

 8. J***a (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Na tomto sedátku do vany se mi líbí všechno. Má tři popruhy, které bezpečně podepřou dítě, a když je dítě ve vaně, může snadno plavat. Hodně mi záleží na materiálu, a ten je perfektní pro dětskou pokožku, je velmi velmi měkký. Vřele doporučuji!

 9. O***a (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Tato dětská sedačka se perfektně hodí do mé dětské vaničky. Moje jednoměsíční dítě nenávidělo koupání, ale teď mu nevadí ležet na této podložce do vany. Myslím, že je to proto, že mu poskytuje tulení kolem těla a cítí měkkost materiálu. Díky této věci se koupání našeho dítěte změnilo z nepříjemného a nepohodlného na příjemné pro mě i pro mé dítě! Tisíckrát děkuji!

 10. N*****e (ověřený kupující)

  Česká Republika

  Do tohoto sedátka do vany jsem naprosto zamilovaná. Moje dětská vanička má tvrdé dno a bylo pro mě opravdu nepohodlné umývat dítě jen jednou rukou. Ale tohle sedátko do vany je záchrana! Moje dítě teď bezpečně leží na něčem měkkém a ne tvrdém, zatímco já ji mohu umývat a mám k dispozici obě ruce. Navíc se opravdu snadno nastavuje a používá!